نیازمندیها
هر لحظه و در هر نقطه از گیتی، چشم ادیان نیوز باشید و خبر ،سوژه و یا مطلب مورد نظرتان را برای ما ارسال کنید. Info@adyannews.com
کد خبر: 53943
تاریخ انتشار: 14 مرداد 1393 - 22:33
نغمه شریعت پناهی، همسر سعید عابدینی بعد از بازداشت وی در ایران ظاهرا دست به کارزاری بین المللی برای تبرئه شوهرش راه انداخته اما حاصل آن اعتراف به جرم های سعید است.

به گزارش ادیان نیوز به نقل از انجمن رهپویان هدایت، سعید عابدینی به جرم برهم زدن امنیت ملی و راه اندازی کلیساهای خانگی در زندان به سر می برد و حاصل مجموع محکومیت وی هشت سال زندان است.

45288058000787456473نغمه شریعت پناهی در مصاحبه با سایت روزآنلاین به تمام جرم های سعید عابدینی اعتراف کرده و در مورد علت دستگیری سعید عابدینی می گوید "سعید بین سال ٢٠٠٠ تا ٢٠٠٥ کلیساهای خانگی را تشکیل داد".

وی در ادامه می گوید که سعید عابدینی در زمان خاتمی اجازه این کار را داشت! و سعید در یک کلیسای دولتی، کلیسایی که تحت نظر دولت ایران بود،کار تشکیل کلیساهای خانگی را شروع کرد.

جالب اینکه نغمه شریعت پناهی به نقل از سعید عابدینی گفته که "دولت ایران دارد با من راه می آید، کسانی را که گرفته اند، حتما یک کاری کرده اند".

نغمه ضمن اعتراف به رفت و آمدهای سعید عابدینی بین سال های 2009 تا 2012 می گوید "نزدیک به ده بار به ایران رفت و برگشت امریکا"

نغمه شریعت پناهی چند ماه قبل از دستگیری سعید عابدینی حدود سه ماه و نیم در ایران ساکن می شود و سپس دوباره به آمریکا باز می گردد.

همسر سعید عابدینی علاوه بر این ظاهرا علاقمند است تا پرونده سعید را با دیگر زندانیان سیاسی نیز گره بزند و در لابلای فعالیت هایی به ظاهر در حمایت از شوهرش به راه اندازی کمپینی حمایتی برای زندانیان سیاسی نیز اقدام کند.

نغمه شریعت پناهی حتی به فعالیت های سعید عابدینی در زندان و تبلیغ مسیحیت به زندانیان سیاسی نیز اعتراف می کند و از تبلیغات سعید عابدینی در زندان پرده بر می دارد.

گفتنی است وی در نامه سرگشاده خطاب به رئیس جمهور ایران یادآور می شود، که سعید در زندان هم دست از اعمال مجرمانه خود دست بر نداشته و به اغوای هم بندی های خود مشغول است و بخشی از اوقات خود را به ترویج مسیحیت صهیونیستی در زندان اختصاص داده است و به نقل از هم بندی های آزاد شده اش می گوید که سعید همچنان خوش خدمتی خود به اردوگاه صلیبی را ادامه می دهد.

حال سوال اینجاست که چگونه نغمه عابدینی مرتب از محدویت اعمال شده بر سعید عابدینی سخن پراکنی می کند اما به تبلیغات آزادانه مسیحیت صهیونیستی بین زندانیان، از سوی سعید عابدینی اذعان می کند؟ آنچه از این تناقضات بر می آید نغمه شریعت پناهی بیشتر از آنکه خودش را دلسوز سعید عابدینی نشان دهد به دشمنی قهار برای وی تبدیل شده است و گویا نمی تواند خوشحالی خود را از زندانی شدن سعید پنهان کند.

نام:
ایمیل:
Captcha
* نظر:
تازه های سایت