تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
The news is by your side.

سایت های تبشیری از هزل نویسی تا نفرت پراکنی علیه ایران

ادیان نیوز: رسانه ها و سایت های تبشیری فارسی زبان انگار ماموریت بزرگشان نفرت پراکنی علیه ایران است و در کنار آن ماموریت های کوچکی همچون تقبیح داعشی ها را در دستور کار دارند.
جالب تر اینکه حتی این رسانه ها در تلاش هستند تا داعش را نیز دست پرورده ایران معرفی کنند تا شاید از اتهامات کلان و پیدا و پنهان دنیای استکباری غرب و جریان صهیونیست مسیحی کاسته شود.
غیر از اینٰ مواردی از هزل نویسی و پرداختن به موضوعات کم اهمیت باستانشاسی و زمین شناسی یکی از نقاطی که هزاران کیلومتر با منطقه فارسی زبان ها فاصله دارد دیده می شود که یک نمونه آن انعکاس گزارشی از شهر کوچک و ناپدید شده ایتالیا در جریان یک فوران آتشفشان در دو هزار سال پیش در این گونه از سایت ها است.
البته سیاست کلی این رسانه های تبشیری را در دشمنی آشکار با حکومت جمهوری اسلامی را نباید فراموش کرد و نفرت پراکنی آنان بین اقلیت های ساکن در ایران را از قلم انداخت چرا که در سابقه خبری رسانه های وابسته به تبشیری ها موارد متعددی از گزارش های جهت دار با رویکرد اختلاف افکنی قابل مشاهده است.
حال این سوال مطرح می شود که رسانه ها و سایت های تبشیری فارسی زبان چطور خود را دلسوز مسیحیان ساکن ایران و مسیحیان فارسی زبان در دنیا معرفی می کنند در صورتی که آرزوی دیرینه آنان بدبین کردن مسیحیان حاضر در ایران از نظام جمهوری اسلامی و کاشتن بذر نفرت، کینه و نفاق است.
این رسانه ها در جایی هم که بر علیه داعش مطالبی را منعکس می کنند تنها منظورشان ایجاد اسلام هراسی در بین مسیحیان است و در این زمینه حتی در بیانی مضحکانه از ارتباط دادن حکومت اسلامی ایران با داعشی ها هم هیچ ابائی ندارند.
با نگاهی گذار به عناوین ۱۵ خبر اخیر یکی از رسانه های فعال تبشیری و فارسی زبان به شرح زیر “« وعده بهشت » به جنگجویان کوچک داعش ! توصیه به پادشاه عربستان برای لغو ممنوعیت رانندگی زنان، شهری که ناپدید شد و مردمی که سنگ شدند، سازمان بسیج مأمور تحمیل «عفاف و حجاب» مطلوب بنیادگرایان شد، اردوگاه پناهجویان مسیحی عراق در اربیل کردستان+ویدیو، پیوستن ۲۳ جوان کرد ایرانى به “داعش “، مرگ بیش از ۲۰ پناهجو در سواحل ترکیه، شبه نظامیان دولت اسلامی «بردگان مسیحی» را قیمت گذاری کردند، امام یک مسجد محرک اصلی سوزانده شدن یک زوج مسیحی پاکستانی، اظهارات عجیب لاریجانی در مورد « شادی »، سگ گردانی در انظار عمومی موجب آسیب رساندن به «فرهنگ اسلامی» است، کلاس دانشجویان دختر در دولت داعش + عکس، استاد اصول فقه اسلامی: کلیساها محل مناسبی برای گردشگری نیست، ادعای کارشناس مذهبی حکومت: فرمانروایی«ابن زیاد» را یک مسیحی پیشنهاد کرد!، اسلامگرایان پنجاب خانه پنج خانواده مسیحی را به آتش کشیدند” به راحتی می توان به سبک و سیاق این رسانه ها و اهداف های کلان، خرد و کوتاه مدت و بلندمدت آنان پی برد.
دور از ذهن نیست که رسانه های تبشیری هیچ وقت سرزمینی امن و آرام برای مسیحیان ساکن در ایران و کشورهای خاورمیانه و درگیر در جنگ های داخلی آرزو نخواهند کرد بلکه پیوسته سعی شان بر این است که عدم هیچ گونه همزیستی و تناسبی بین مسیحیان و مسلمانان ترسیم کنند تا این مسیحیان پیوسته چشم شان به دست جریانات مسیحیت صهیونیستی باشد و امید به نجاتشان را تنها از سوی آنان جستجو کنند.
ناگفته نماند این سایت ها بعضا خبرهای دست اولی از سرزمین های اشغالی منتشر می کنند که در نوع خود بیانگر ارتباطات آشکارا و پشت پرده تبیشری ها با جریان صهیونیست مسیحی است و بیش از پیش سخیف بودن، مغرض بودن و حرکت های زننده و نفرت افکن بودن این رسانه ها را می رساند.
منبع: رهپویان هدایت
شاید دوست داشته باشید