تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

اعتراف به رابطه پنهانی مسعود رجوی و ملک عبدالله طی سه دهه

ادیان نیوز: مریم قجرعضدانلو، پیام تسلیت سوزناکی برای مرگ ملک عبدالله، پادشاه عربستان سعودی انتشار داده که بسیار قابل تأمل است. در این پیام ضمن حمایت از مواضع ضد ایرانی ملک عبدالهک گفته شده که:
(((خانم مریم رجوی با یادآوری مواضع شجاعانه ملک عبدالله در مسائل مربوط به جهان عرب و اسلام و به‌خصوص مواضع او علیه دخالتهای فاشیسم دینی حاکم بر ایران و سیاستهای ضدانسانی و ضداسلامی این رژیم علیه کشورهای منطقه، ابراز امیدواری کرد که رویکرد مقابله و قاطعیت در برابر این رژیم که ملک عبدالله آن را به درستی «رأس مار فتنه و ریشه همه مشکلات منطقه» توصیف کرده بود، بیش از پیش تقویت شود.
رویکردی که نه فقط متضمن دفع شر و شرارت این رژیم ضدانسانی و ضداسلامی از مردم منطقه، بلکه در راستای مقاومت ملت بزرگ و شریف ایران برای رهایی از ستم و جنایت آخوندهای دجال و فریبکاری است که تحت نام اسلام و دین خدا، امروز رکوردار اعدام در جهان و بانکدار تروریسم بین‌المللی است و بدترین جفا و خیانت را اول به مردم ایران و سپس به تمامی کشورهای همسایه و همه مسلمانان جهان کرده است.)))

بدین ترتیب، مریم رجوی سیاست های ضدایرانی و تروریست پرور عربستان سعودی (که طی حداقل سه سال گذشته منجر به کشتار صدها هزار انسان بیگناه در خاورمیانه و به کنیزی رفتن هزاران زن و دختر کرد و عرب شده) را مورد ستایش قرار داده و ابراز امیدواری کرده که این سیاست های ضدبشری “بیش از پیش تقویت شود”. این زن جنگ افروز که سال هاست به همراه شوهرش کاخ ملک عبدالله در عربستان سعودی را کعبه آمال خود قرار داده، ادعا کرده که این رویکرد (سیاست های ضدایرانی پادشاه عربستان) نه فقط متضمن دفع شر و شرارت جمهوری اسلامی است، بلکه در “راستای مقاومت بزرگ مردم ایران” برای رهایی هم هست… منظور مریم قجرعضدانلو از “در یک راستا بودن” چیزی نیست جز همسویی سیاست های جنایتکارانه آل سعود با سیاست های تروریستی فرقه رجوی. یعنی همان چیزی که جداشدگان از رجوی، سال هاست به افشای آن پرداخته و پرده از زد و بندهای او با سازمان های امنیتی دول مرتجع عربی و صهیونیستی کنار زده اند.

در پایان این پیام آمده است:
(((مریم رجوی با تأکید بر دوستی ملک عبدالله با رهبر مقاومت ایران و نامه‌ها و دعوتهای مکرر او به ریاض و مکه و مدینه و کازابلانکا در دوران ولیعهدی‌اش از رهبر مقاومت، به‌ویژه هدیه قسمتی از پرده کعبه به مسعود، برای مردم سعودی در راستای صلح و آرامش در منطقه و خلع‌ید از رژیم آخوندی در کشورهای منطقه آرزوی پیشرفت و موفقیت کرد.)))
همانطور که به وضوح قابل مشاهده است، مریم رجوی از زد و بندهای شوهرش با ملک عبدالله طی سی سال گذشته خبر می دهد و معترف می شود که ملک عبدالله بارها از مسعود رجوی برای سفر به ریاض و… دعوت به عمل آورده و هدایایی نیز به او مسترد نموده است. لازم به یادآوری است که مریم قجرعضدانلو در دهه هفتاد هم ملاقاتی پنهانی با ملک حسین پادشاه اردن داشت که پس از مرگ وی انتشار یافت. البته مسعود رجوی نیز در دهه شصت و در زمانی که ایران و عراق در جنگ بسر می بردند، به همراه صدام حسین سفری چند روزه به عربستان داشت و در این مدت میهمان ویژه ملک عبدالله در کاخ ریاست جمهوری بود. مریم رجوی در پیام خود هیچ اشاره ای به این میهمانی نکرده است و این درحالی است که مسعود رجوی پس از بازگشت از مکه، در نشست عمومی با هیجان از این ضیافت سخن گفت و خاطرات خود را در کاخ ملک عبدالله یادآور می شد از جمله اینکه در آنجا خمیردندان به صورت اتوماتیک روی مسواک ریخته شده و او را دچار شگفتی کرده است!.
اعتراف به زد و بندهای پنهانی مسعود و مریم رجوی با عربستان سعودی، یکبار دیگر حقانیت افشاگری جداشدگان مبنی بر همسویی و ساپورت مالی رجوی از عربستان را به اثبات می رساند. همراهی و همسویی فرقه مجاهدین با سیاست های ضدایرانی و ضدبشری حاکمان سعودی، بیانگر طینت ضدبشری کسانی است که طی سی پنج سال گذشته سیاست ترور و ارعاب را پیشه خود ساخته و برای رسیدن به قدرت از هیچ جنایتی فروگذار نبوده اند و در این راستا با تمامی دشمنان ایران و ایرانی همپیمان شده اند./م.افتخاری
منبع: فرقه ها
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.