خبری تحلیلی ردنا (ادیان نیوز)
آخرین اخبار ادیان ایران و جهان، خبرهای دینی ارامنه زرتشتیان کلیمیان شیعه اقلیت‌های دینی و مذهبی و فرقه‌ها جریان‌‌های دینی

عرضه محصولات حلال در نمایشگاه بین‌المللی غذای چین تایپه

photo: iqna

سازمان حلال تایوان در نمایشگاه بین‌المللی غذای چین تایپه حضور دارد و محصولات حلال را به بازدیدگنندگان معرفی خواهد کرد.

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، نمایشگاه بین‌المللی غذای تایپه (The Taipei International Food Show) به صورت مشترک با همکاری سازمان محصولات حلال چین تایپه و سه شرکت دیگر تایوانیFoodtech & Pharmatech Taipei، Taipei Pack و Taiwan HORECA برگزار می‌شود.

به گفته برگزارکنندگان این نمایشگاه، امسال ۱۶۲۸ غرفه‌دار و ۴۰۵۹ غرفه در نمایشگاه بین‌المللی غذای تایپه حضور دارند که رکورد سال ۲۰۱۸ این نمایشگاه را که ۱۰۷۹ غرفه‌دار و ۲۱۹۷ غرفه داشت خواهد شکست.

در نمایشگاه امسال محصولات غذایی تازه یا فرآوری شده، مواد تشکیل دهنده، محصولات مناسب پذیرایی، بسته‌بندی و نگهداری مواد غذایی و آخرین فناوری‌ها و نوآوری‌ها در این حوزه‌ها به نمایش درخواهد آمد.

نمایشگاه بین‌المللی غذای تایپه شرکت‌های فعال در حوزه میوه‌ها و سبزیجات تازه، میوه‌ها و سبزیجات کنسرو شده، مرغ، غذاهای دریایی، گوشت و فرآورده‌های گوشتی فرآوری شده، روغن‌های خوراکی، محصولات لبنی، غذاهای ارگانیک و گیاهی، غذاهای آماده منجمد، کنسرو، غذای پخته، بیسکویت و چای، نوشیدنی‌ و قهوه، آبمیوه و نوشابه، چاشنی، شیرینی و بستنی حضور دارند.

نمایشگاه بین‌المللی غذای تایپه از ۱۴ تا ۱۷ ژوئن (۲۴ تا ۲۷ خرداد ۱۴۰۲) برگزار خواهد شد.

منبع ایکنا
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

این وب‌سایت برای بهبود تجربه شما از کوکی استفاده می‌کند. حدس می‌زنیم شما با این کار موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتنادامه