به گزارش اديان نيوز، نشريه فارن‌پاليسي در تحليلي نوشت تحليل‌گران مستقل با پيش‌بيني آيت‌الله خامنه‌اي، رهبر عالي ايران درباره شکست نظامي عربستان در يمن موافقند. اين نشريه آمريکايي پس از نقل مستقيم بخشي از بيانات روز پنجشنبه حضرت آيت‌الله خامنه‌اي درباره دلايل شکست نظامي عربستان در يمن به موافقت تحليلگران مستقل با اين اظهارات اشاره […]

به گزارش اديان نيوز، نشريه فارن‌پاليسي در تحليلي نوشت تحليل‌گران مستقل با پيش‌بيني آيت‌الله خامنه‌اي، رهبر عالي ايران درباره شکست نظامي عربستان در يمن موافقند.
اين نشريه آمريکايي پس از نقل مستقيم بخشي از بيانات روز پنجشنبه حضرت آيت‌الله خامنه‌اي درباره دلايل شکست نظامي عربستان در يمن به موافقت تحليلگران مستقل با اين اظهارات اشاره کرد.
رهبر انقلاب روز پنحشنبه در ديدار جمعي از بانوان، شاعران و ذاکران اهل بيت عليهم السلام تأکيد کردند: “يقيناً سعودي‌ها در اين مسئله خسارت و ضرر خواهند کرد و به هيچ وجه پيروز نخواهند شد.”
حضرت آيت الله خامنه‌اي درخصوص دليل پيش بيني شکست سعودي‌ها گفتند: “دليل اين پيش بيني واضح است، زيرا توانايي نظامي صهيونيست‌ها چندين برابر سعودي‌ها و منطقه غزه نيز يک منطقه کوچک بود، اما آنها نتوانستند موفق شوند، در حالي که يمن، کشوري پهناور و با جمعيت ده‌ها ميليوني است.”
رهبر انقلاب تأکيد کردند: “سعودي‌ها در اين ماجرا قطعاً ضربه خواهند خورد و بيني آنها  به خاک ماليده خواهد شد.”
نشريه فارن‌پاليسي از قول “المسلمي”، يکي از محققان مدعو در انديشکده کارنگي مي‌نويسد: “روزگاري که بتوان اداره يمن را به دست يک نفري سپرد که بتوان با او وارد معامله شد و در عين حال انتظار مراقبت از اوضاع از او داشت، به سرآمده است. اين (حمله به يمن) مي‌تواند به ويتنام آنها تبديل شود.”
منبع: پایگاه خبری داعش