تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
The news is by your side.

رساله آیت‌الله جوادی آملی منتشر شد

به گزارش ادیان نیوز، مصطفی امرایی مدیر نشر بین‌المللی اسرا از حضور ۴۰ اثر و ۱۶ عنوان جدید نشر بین‌المللی اسرا در بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب خبر داد و گفت: رساله عملیه آیت‌الله جوادی آملی جزو آثار جدیدی است که مخاطبان منتظر آن بودند.
وی با اشاره به چاپ دویست و دهم کتاب گرانسنگ مفاتیح‌الحیاه اظهار داشت: از اسفندماه سال گذشته ویرایش دوم مفاتیح‌الحیاه آغاز شده و به دلیل درخواست‌های فراوانی که به خصوص از سوی خواهران وجود داشت، امسال مفاتیح‌الحیاه در قطع کوچکتر، به صورت جیبی و قابل حمل‌تر اما با همان کلیات اولیه تولید شده است که در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب با قیمت ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان تقدیم علاقه‌مندان می‌شود.
مدیر نشر بین‌المللی اسرا ادامه داد: قطع معمولی کتاب مفاتیح‌الحیاه با قیمت ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان با تخفیف ۱۵ درصدی در نمایشگاه عرضه می‌شود.
امرایی در خصوص تفسیر تسنیم ابراز داشت: مجلدهای ۳۳، ۳۴ و ۳۵ تفسیر تسنیم به عنوان مجلدات جدید این تفسیر در نمایشگاه ارائه می‌شود.
وی گفت: رخداد خوبی هم در راستای گسترش و برون رفت منشورات و اندیشه‌های انقلاب اسلامی در قالب طراحی و ساخت فروشگاه، کتابخانه، کتاب‌خوان و کتاب‌ساز الکترونیکی، به عنوان یک مجموعه نرم افزار متصل به هم و قابل عرصه در کلیه سیستم‌های عامل الکترونیکی شامل Android ,iOS ,windows ,Linux اتفاق افتاده است.
مدیر نشر بین‌المللی اسرا ابراز داشت: از چهار سال گذشته گروه‌های متفاوتی از مهندسین حوزه نرم افزاری را گردهم آوردیم تا بتوان یک سیستم فروش الکترونیک دارای امنیت کامل در لایه‌های مختلف را بومی سازی کرده و به ناشران محترم ایران زمین ارائه دهیم تا بتوانند منشورات مکتوب و چند رسانه‌ای خود را بر بستر این فروشگاه و کتابخانه متصل به آن به مخاطبین داخلی و خارجی عرضه کنند.
وی ابراز امیدواری کرد با توجه به اهمیت این طرح و گفت‌وگوهایی که در این زمینه با مشاور و معاونین وزارت ارشاد به عمل آمده بتوان در زمان برگزاری نمایشگاه کتاب تهران که از ۱۶ لغایت ۲۶ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از نخبگان کشور از این طرح رونمایی کنیم.
منبع: فارس
به خواندن ادامه دهید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.