پیرزن برده فروش به آخر خط رسید +تصاویر

به گزارش ادیان نیوز، به نقل از وب سایت “رجویسم” متعلق به اعضای جدا شده از گروهک تروریستی منافقین، به زعم عده ای بعد از حمایت آمریکائیها از مجاهدین تغییر چشمگیری در رفتار مجاهدین به وجود آمده، ولی این تغییر به علت تغییر افکار و عقاید سازمان نسبت به جنایات گذشته شان نیست وگرنه خانم مریم رجوی به خود اجازه نمی داد که با کمال وقاحت خود را تنها آلترناتیو معرفی کند و توقع داشته باشد که همانند حمایت از گروه های مسلح سوری از اینها هم حمایت کنند. البته مقایسه مریم خانم بین مجاهدین و بخشی از معارضان سوری که گرایشهای تروریستی شدید دارند زیاد هم قیاس مع الفارق نیست.
سازمان مجاهدین (منافقین) روش های تروریستی را تبدیل به هوچی گری و ترور شخصیت کرده اند. پیش از این از سوی پنتاگون اعلام شد که جمهوری اسلامی حدود سی هزار تروریست در خارج کشور دارد که بخشی در گروههای اپوزیسیون و به ظاهر به صورت مخالف رژیم ایران فعالیت می کنند ولی فورا به تنها گروهی که هم پنتاگون و هم خود سازمان اشاره می کنند اعضای سابق و جدا شده هستند.
سازمانی ها به درستی تشخیص داده اند که بزرگترین افشاکننده دروغ های آنان همین اعضای سابق می باشند که با دست خالی و با وجود تمام حملات فیزیکی و ترور شخصیت از طرف مجاهدین کمر به افشای چهره واقعی و کریه این دار و دسته متعلق به مریم خانم بسته اند. اگر سران سازمان واقعا تغییر روش داده اند پس چرا چندی پیش بخشی از اعضای سابق را که به طرزی مسالمت آمیز به تظاهرات بر علیه آنها در پاریس مشغول بودند مورد حمله فیزیکی قرار دادند تغییر رفتار باید نشان دهنده ترک این رفتارهای کثیف، ترور شخصیت و عدم تکرار صحنه های خیمه شب بازی با شرکت ساکنین اروپای شرقی و جا زدن آنها به جای ایرانیان باشد.
گفتنی است سرکردگان سازمان منافقین در میان گروه های اپوزیسیون به «دلال برده» شهرت دارند که هواداران را با فریب و شستشوی مغزی به عنوان برده در اختیار دیکتاتورهایی نظیر صدام و رژیم صهیونیستی قرار می دهند. چندی قبل یک هوادار گریخته از پادگان اشرف در صفحه فیس بوک خود نوشته بود؛ مریم رجوی پیرزنی که با برده فروشی ارتزاق می کند امروز بر اثر پیری به ازکارافتادگی نزدیک شده است.

 

 

 

   

اشتراک در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین اخبار به طور مستقیم به صندوق ورودی خود وارد اینجا شوید.
هر زمان می‌توانید مشترک شوید