تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

فریب و نفاق در دلسوزی اسرائیل برای دروزی های سوریه

به گزارش ادیان نیوز، مقاومت لبنان در واکنش به کشتار دروزی‌ها به دست جبهه النصره در ادلب سوریه اعلام کرد که دلسوزی اسرائیل برای دروزی‌ها فریبنده و همراه با نفاق است و این رژیم از تروریست ها در جنوب سوریه حمایت مالی و تسلیحاتی می‌کند.
به نوشته شبکه المنار لبنان، حزب الله با صدور بیانیه ای تاکید کرد که ادعای اسرائیل در حمایت از دروزی ها فریبنده و همراه با نفاق است.
جنبش حزب الله لبنان در واکنش به کشتار دروزی ها به دست جبهه النصره در حومه ادلب سوریه گفت که اسرائیل تروریست‌ها را به ویژه در جنوب حمایت مالی و تسلیحاتی می‌کند.
این بیانیه می افزاید: آیا از این گروه های تروریستی منحرف و مرتبط با دشمنان بغیر از این رفتارها که از اندیشه آنها سرچشمه می گیرد انتظار دیگری می رفت؟
حزب‌الله لبنان با محکوم کردن کشتار دروزی ها به دست جبهه النصره در حومه ادلب، اعلام کرد: باید در برابر مصیبت ها صبر پیشه کرد و در برابر طرح های تفرقه افکنانه وحدت را در  پیش گرفت.
منبع: العالم
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.