تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

غافلگیر شدن صهیونیستها از تونلهای جدید مقاومت

به گزارش ادیان نیوز، رسانه های رژیم صهیونیستی از جمله شبکه ۷ تلویزیون این رژیم، با اشاره به حضور خبرنگار شبکه العالم در یکی از تونلهای مقاومت تأکید کردند؛ این گزارش درحالی منتشر می شود که هنوز یک سال از عملیات گسترده تخریب تونلهای مقاومت در اطراف اراضی اشغالی نگذشته است.
 
این شبکه تلویزیونی اسرائیلی در این گزارش آورده است که نیروهای گردانهای الاقصی این برهه زمانی را انتخاب کرده‌اند تا جنگ روانی به راه بیندازند؛ و خبرنگار شبکه ایرانی (العالم) هم در این تونلی که می‌گویند به تازگی حفر شده است، حضور دارد.
 
شبکه ۷ رژیم صهیونیستی با نگرانی به نقل از این گزارش شبکه العالم تأکید می‌کند که این تونل حدود ۳ کیلومتر طول دارد و تا اراضی اشغالی امتداد یافته است.
 
این شبکه صهیونیستی تأکید می کند که گزارش شبکه العالم، با فیلمی از تخریب تونل های غزه توسط نظامیان اسرائیلی و مراسم تشییع جنازه در غزه آغاز می شود؛ ولی در ادامه می بینیم که خبرنگار (شبکه العالم) را به داخل تونل جدید راهنمایی می کنند.
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.