زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه به گزارش اديان نيوز، حجت الاسلام والمسلمين محمد الحسون رئيس مرکز پژوهش هاي اعتقادي (وابسته به دفتر آيت الله سيستاني) در سفر تبليغي به کشور فرانسه با شيخ محمد سنگو مفتي کل شوراي اسلامي فرانسه ديدار و گفت و گو کرد. در اين ديدار، طرفين درباره آخرين تحولات جهان اسلام و وضعيت اسلام در اروپا […]

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 1 دقیقه
به گزارش اديان نيوز، حجت الاسلام والمسلمين محمد الحسون رئيس مرکز پژوهش هاي اعتقادي (وابسته به دفتر آيت الله سيستاني) در سفر تبليغي به کشور فرانسه با شيخ محمد سنگو مفتي کل شوراي اسلامي فرانسه ديدار و گفت و گو کرد.
در اين ديدار، طرفين درباره آخرين تحولات جهان اسلام و وضعيت اسلام در اروپا به بحث و تبادل نظر پرداختند.
شيخ سنگو در اين ديدار با تجليل از نقش آفريني علماي شيعه گفت: آيت الله سيستاني انساني است که خدا ايشان را براي ما فرستاده و دوست دارم اين را به ايشان بگويم. من آماده ام هرکاري از دستم بر بيايد براي سيد انجام دهم و اين تصوير عتبات مقدس عراق است که هميشه مقابل چشمان ما است و با ديدن آن به ياد سيد مي افتيم.
وي خاطر نشان کرد: آيت الله سيستاني در قلب من جاي دارد و هميشه همراه من است و جنايتکاران از ما نيستند و ما هم با آنها نيستيم و از اين رو مي خواهيم به سيد بگوييم از لطف و تعليمات ايشان قدرداني مي کنيم.
منبع: حوزه