به گزارش ادیان نیوز، به نقل از پایگاه خبری «ckwstv»، این برنامه بخشی از کمپین بزرگ «رفع ابهام از اسلام» در کانادا است که به تازگی راه‌اندازی شده است. در برنامه آشنایی با قرآن که در کتابخانه ایزابل ترنر اجرا شد، تلاش شد که مردم با آموزه‌های حقیقی اسلام آشنا شوند و بدانند که مسلمانان […]

به گزارش ادیان نیوز، به نقل از پایگاه خبری «ckwstv»، این برنامه بخشی از کمپین بزرگ «رفع ابهام از اسلام» در کانادا است که به تازگی راه‌اندازی شده است.
در برنامه آشنایی با قرآن که در کتابخانه ایزابل ترنر اجرا شد، تلاش شد که مردم با آموزه‌های حقیقی اسلام آشنا شوند و بدانند که مسلمانان گروه‌‌های تروریستی مانند داعش را محکوم می‌کنند.
در این برنامه با ارائه کتاب‌ها و پوسترهای آموزشی تلاش شد تا اطلاعات درستی درباره قرآن و آموزه‌های قرآنی به بازدیدکنندگان داده شود.
یکی از برگزارکنندگان برنامه آشنایی با قرآن عنوان کرد: به جای انگ زدن به همه مسلمانان، چرا با آن‌ها گفت‌وگو نکنید و سؤالاتتان را نپرسید. بهترین راه برای از بین بردن تصورات نادرست، آموزش است.
در طول کمپین سراسری رفع ابهام از اسلام، مسلمانان کانادا 130 برنامه شامل درهای باز مساجد و اماکن اسلامی اجرا خواهند کرد و حدود 300 بازدید از 35 شهر سراسر کانادا خواهند داشت.
کمپین رفع ابهام از اسلام تا پایان سال 2016 ادامه خواهد داشت.
منبع: ایکنا