زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه به گزارش ادیان  نیـوز، یک مغازه دار مسلمان در شهر گلاسکو اسکاتلند توسط دو مهاجم ناشناس به قتل رسید. مقامات پلیس اسکاتلند می گویند «اسد شاه» ۴۰ ساله به دلیل آنچه پیش داروی مذهبی خوانده می شود، کشته شده است. یک شاهد عینی در همین رابطه گفت که دو نفر را دیده که وارد مغازه […]

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

به گزارش ادیان  نیـوز، یک مغازه دار مسلمان در شهر گلاسکو اسکاتلند توسط دو مهاجم ناشناس به قتل رسید.
مقامات پلیس اسکاتلند می گویند «اسد شاه» ۴۰ ساله به دلیل آنچه پیش داروی مذهبی خوانده می شود، کشته شده است. یک شاهد عینی در همین رابطه گفت که دو نفر را دیده که وارد مغازه آقای شاه شده‌اند. وی افزود: یک نفر به سر او می کوبید… روی زمین دریای خون جاری شده بود.
منابع انگلیسی می‌گویند، اسد شاه یک ساعت پیش از کشته شدنش در صفحه فیس بوکش عید پاک (ایستر) را به مسیحیان تبریک گفته و نوشته بود: بیایید طریقت واقعی حضرت عیسی مسیح(ع) را دنبال کنیم و در هر دو عالم موفق شویم. تیم پزشکی ساعت ۹:۰۵ شامگاه پنجشنبه به محل سانحه رسیده و به دلیل شدت جراحات فورا وی را به بیمارستان کویین الیزابت منتقل کردند.
با این حال وی پیش از رسیدن به بیمارستان جانش را از دست می‌دهد. یک سخنگوی پلیس اسکاتلند گفت: تحقیقات کامل در خصوص قتل وی در حال انجام است. کشته شدن اسد شاه در روزنامه انگلیس در روز شنبه بازتاب گسترده‌ای داشته است.
منبع: جام نیوز
شیعه بودن اینگونه است