آیت الله دژکام گفت: رویکرد فرهنگی جدیدی که سازمان تبلیغات اسلامی در پیش گرفته است منشاء برکات و خدمات مطلوبی است.

به گزارش ادیان نیوز (ردنا) از خبرگزاری شبستان از شیراز، «آیت الله دژکام» در دیدار با «حجت الاسلام محمد قمی»، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به اظهارات مقام معظم رهبری در استفاده از نیروهای جوان در سازمان‌ها بیان کرد: استفاده از نیروهای جوان در سازمان تبلیغات اسلامی کشور با برکات خوبی همراه است.

 

 

امام جمعه شیراز افزود: از فرصت‌های موجود در سازمان تبلیغات اسلامی کشور می‌اتوان به بهره‌گیری و سامان‌دهی مبلغان این سازمان استفاده مطلوب و موثر به عمل آورد.

 

 

وی با تاکید بر اثرات فرهنگی و اجتماعی مثبت در میان مردم اظهار کرد: از نمونه‌های این بازخوردها می‌توان به ورود مبلغین در مناطق سیل زده اشاره کرد که الگوی رفتاری خوبی برای مردم نیز است زیرا هم می‌بینند و هم تاثیر می‌پذیرند.

 

 

آیت الله دژکام تصریح کرد: برای تحقق مباحث در بحث تبلیغ به برگزاری کارگاه‌هایی نیز پیش از آن نیاز است و لازم است تا نیروهای فرهنگی ما در فضای مجازی نیز فعال باشند.

 

 

در این دیدار امام جمعه شیراز همچنین به استفاده از ابزارهای جدید مجازی توسط طلاب و مبلغان به عنوان یک فرصت مطلوب برای آموزه‌های اسلامی و انقلابی نیز تاکید کرد.

پایان پیام/۶۶۴