تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

راهپیمایی سالانه عاشورای حسینی در شهر استکهلم برگزار می گردد

ادیان نیوز/ مرکز اسلامی امام علی علیه السلام در استکهلم سوئد در آستانه فرا رسیدن روز عاشورای حسینی با انتشار اطلاعیه ای از برگزاری راهپیمایی عاشورا در این شهر خبر داد.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری حوزه مرکز اسلامی امام علی علیه السلام در استکهلم سوئد در آستانه فرا رسیدن روز عاشورای حسینی با انتشار اطلاعیه ای از برگزاری راهپیمایی عاشورا در این شهر خبر داد و اعلام کرد: با عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت و سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و خاندان و یاران باوفای ایشان، راهپیمایی سالانه عاشورای حسینی (ع) در مرکز شهر استکهلم با حضور مؤمنان و شیعیان اهل بیت (ع) روز شنبه ۷ سپتامبر ۲۰۱۹ از ساعت ۱۴:۳۰ از میدان Norra Bantorget در مرکز شهر استکهلم آغاز و ساعت ۱۶:۳۰ در میدان سرگل (Sergelstorg) به پایان می رسد.
در اطلاعیه آمده است: نزدیکترین ایستگاه مترو به مبدأ راهپیمایی، ایستگاه مرکزی T-Centralen می باشد. شرکت کنندگان گرامی می توانند پس از پیاده شدن در ایستگاه T-Centralen از درب خروجی منتهی به خیابان Vasagatan خارج شده و به طرف میدان Norra Bantorget پیاده روی کنند و یا از اتوبوس شماره ۵۰ استفاده نمایند.
هدف از این راهپیمائی معرفی آرمان های عاشورا و قیام حضرت امام حسین (ع) به جامعه سوئد و تأکید بر آموزه های اصیل دینی از جمله صلح و آزادی می باشد.

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.