ادیان نیوز/ حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی اشاره کرد: فاجعه شهدای مراسم “طویریج”، بازتاب های رسانه ای جهانی به دنبال داشت؛ به گونه ای که همگی در خصوص حادثه و کربلا و امام حسین (ع) پرس و جو می کنند.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»، حجت الاسلام و المسلمین سید صدر الدین قپانچی امام جمعه نجف اشرف اشاره کرد: فاجعه شهدای مراسم “طویریج”، بازتاب های رسانه ای جهانی به دنبال داشت؛ به گونه ای که همگی در خصوص حادثه و کربلا و امام حسین (ع) پرس و جو می کنند.
وی ضمن عرض تسلیت به خانواده های شهدا، تاکید کرد: ما در دنیا و آخرت خسران نمی بینیم.
سید قپانچی در بخش دیگر با اشاره به اینکه بسیج مردمی عراق پهباد دیگری را در آسمان شهر صلاح الدین و دیالی سرنگون کرد، گفت: بسیج مردمی نشانگر اراده حسینی عراق است و ما را سرافراز کرده است.
امام جمعه نجف اشرف در خصوص اظهارات نتانیاهو و وعده های او مبنی بر اینکه اگر در انتخابات پیروز شود، کرانه باختری را به اسرائیل ملحق می کند، گفت: این وعده ها محکوم به شکست است و اسرائیل امروز شاهد شمارش معکوس است.
وی افزود: برای اولین بار شاهد فرار نتانیاهو لحظه سقوط موشک های حزب الله بودیم.
حجت الاسلام و المسلمین قپانچی با بیان اینکه کاخ سفید شاهد آشفتگی سیاسی است، تصریح کرد: استعفای چهار باره مشاور امنیت ملی آمریکا در دوره ریاست جمهوری ترامپ، دلیلی بر شکست آن در به زانو در آوردن ایران است.