تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

آستان مقدس حسینی در ۱۳ کشور مراسم عزاداری برگزار کرد + تصاویر

ادیان نیوز/ آستان مقدس حسینی از برگزاری مراسم عزاداری امام حسین (ع) در محرم امسال در ۱۳ کشور جهان از جمله آفریقا خبر داد.

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»، آستان مقدس حسینی از برگزاری مراسم عزاداری امام حسین (ع) در محرم امسال در ۱۳ کشور جهان از جمله آفریقا خبر داد.
شیخ رائد الحیدری از مسئولین آستان گفت: این فعالیت توسط موسسه وارث الانبیا ویژه تربیت مبلغ در داخل و خارج عراق انجام گرفت.
شیخ احمد العاملی مدیر موسسه وارث الانبیا اشاره کرد: مراسم عزاداری و تبلیغی ویژه ماه محرم در سومین سال متوالی در ۱۳ کشور برگزار شد و این مراسم سال اول یک کشور، سال دوم ده کشور و امسال به ۱۳ کشور رسید.
شیخ العاملی افزود: مراسم امسال در ایران، هند، ماداگاسکار، تانزانیا، نیجریه، کونگو، ساحل عاج، بنین، توگو، اوگاندا، بورکینافاسو و سنگال برگزار شد و در عراق مبلغین در بیشتر استان ها حضور داشتند.
وی اشاره کرد: موسسه وارث الانبیا از سال ۲۰۱۶ میلادی پذیرای ده ها طلبه از داخل و خارج عراق است که بعد از آموزش و تربیت به عنوان پیام آور حضرت سید الشهدا (ع) و آستان مقدس حسینی به ۲۲ کشور باز می گردند تا آنجا به وظیفه خود عمل کنند.

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.