اعتقاد به منجی در همه ادیان الهی وجود دارد و حتی مذهب اهل سنت و مذهبی همچون مسیحیت موضوع اداره مطلوب جهان را در نقشه راه دینی خود لحاظ کرده‌اند.

به گزارش ادیان نیوز(ردنا)؛ آقای مظاهری در جلسه اخلاقی که در جمع طلاب برگزار شد، به موضوع حقوق پیامبر اسلام(صلی الله علیه و آله) و شبهات اعتقادی در رابطه با کوروش اشاره کرد و گفت: موضوع مسیحیت با وجود بیش از دو میلیارد و نیم نفر مسیحی که پایبند به حضرت عیسی(علیه السلام) هستند و خود عرب و متولد سوریه می باشند، بیان شد در حالی که دانشمندان بزرگ علمی از جمله افلاطون، ارسطو و سقراط از متن کشورهای با دین مسیح بودند.

وی افزود: در برخی رسانه‌ها از امام صادق(علیه السلام) به عنوان بنیان گذار مکتب تشیع نام برده شده که بر اساس مستندات تاریخی تشیع از زمان پیامبر(صلی الله علیه و آله) بوده و امام جعفر صادق(علیه السلام) فقه تشیع را سازمان دهی کرده‌اند.

وی در ادامه به موضوع مرجعیت علمی در رسانه‌ها و نوع فاشیستی مهندسی و زیر سوال بردن بحث مهدویت و تلاش گسترده دشمن برای در حاشیه قرار دادن حاکمیت جهانی مهدی موعود(عج الله تعالی) اشاره کرد و افزود: اعتقاد و باور قلبی به امام زمان(عج الله) و یقین به حضور ایشان باید به حدی پیشرفت کند که هر گاه فردی قلبا به آقا سلام کرد پاسخ امام را به نوعی درک کند، زیرا در ادبیات دینی پاسخ سلام واجب است و بنابراین امام قطعا پاسخ خواهد داد.

هادی سیاسی سپاه گفت: اعتقاد به منجی در همه ادیان الهی وجود دارد و حتی مذهب اهل سنت و مذهبی همچون مسیحیت موضوع اداره مطلوب جهان را در نقشه راه دینی خود لحاظ کرده‌اند.

آقای مظاهری گفت: تقسیم بندی جهان با حضور رهبران کشورهای منتخب امام عصر که هر یک از نزدیکان ایشان هستند اداره امور یک کشور را متقبل خواهد کرد و خداوند متعال وعده کرده که مستضعفان وارث زمینند و قطعا روزی خواهد آمد که جهان فاضله با حاکمیت خداوند متعال به دست حضرت مهدی موعود(عج الله تعالی) انجام خواهد شد.

  • منبع خبر : خبرگزاری کوثر