پیام تبریک نوروزی اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان؛ خلیفه ارامنه تهران

0

از هم میهنان خود می خواهیم تا جانب احتیاط و هوشیاری را نگاه داشته، به راهنمایی ها، دستورات و توصیه ها عمل کرده، از اجتماعات خودداری کرده و از همه مهم تر دعا را از یاد نبرند.

به گزارش ردنا (ادیان‌نیوز)؛ اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان خلیفه ارامنه تهران با ارسال پیامی عید نوروز را به همه هم‌میهنان تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است:

هم میهنان گرامی

در ایام سال جدید شمسی و عید نوروز و در هنگامیکه دنیا با بحران شیوع ویروس کرونا مواجه شده است، تبریکات صمیمانه و آکنده از دعای خود را نثار هم میهنان ایرانی خود کرده و برای همگان آرزوی سلامتی، موفقیت و شادکامی دارم.

می دانیم که در این ایام به دلیل شیوع ویروس کرونا به اجبار در منازل خود بسر می بریم، با این وجود ایمان داریم که دولتمردان کشور به طرق مختلف در جهت بهبود شرایط بحرانی مردم تلاش می کنند.

از هم میهنان خود می خواهیم تا جانب احتیاط و هوشیاری را نگاه داشته، به راهنمایی ها، دستورات و توصیه ها عمل کرده، از اجتماعات خودداری کرده و از همه مهم تر دعا را از یاد نبرند. برای یکدیگر، برای کشور عزیزمان ایران و ملت آن دعا کنیم. عزیزان من دعا نیروی شفا دهنده داشته و ایمان ما را قوی تر می کند.

بار دیگر این ایام را به حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، ریاست محترم جمهوری اسلامی، مسئولان و ملت بزرگ ایران تبریک گفته و از خدواند متعال برای آن ها رحمت و برکت مسئلت می نمایم.

برای همگان صلح آرزومندم.

نوروز مبارک باد

دوستدار شما

اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان

خلیفه ارامنه تهران

۱۸ مارس ۲۰۲۰ میلادی

تهران

منبع آلیک آنلاین
اشتراک در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین اخبار به طور مستقیم به صندوق ورودی خود وارد اینجا شوید.
هر زمان می‌توانید مشترک شوید

نظر شما درباره این مطلب

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.