خبری تحلیلی ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه ادیان و مذاهب و دانشگاه تورین ایتالیا

تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه ادیان و مذاهب و دانشگاه تورین ایتالیا به امضا رسید.

به گزارش ردنا (ادیان ‌نیوز)؛ حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا ایمانی مدیر همکاری‌های علمی و بین‌الملل دانشگاه ادیان و مذاهب با اعلام خبر امضای تفاهم‌نامه با دانشگاه تورین ایتالیا گفت: دانشگاه ادیان و مذاهب در ادامه گسترش فعالیت‌های بین‌المللی خود هفتم خردادماه ۱۳۹۹ با دانشگاه تورین ایتالیا تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.

وی افزود: در این تفاهم‌نامه حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر یوسف غضبانی به عنوان نماینده علمی دانشگاه ادیان و مذاهب معرفی شده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین ایمانی گفت: پروژه‌های همکاری مشترک، امکان استفاده از کتابخانه‌های دو دانشگاه، برگزاری کنفرانس‌ها و نشست‌های مشترک، تبادل اطلاعات علمی و انتشارات از جمله زمینه‌های همکاری در چهارچوب این تفاهم‌نامه است.

گفتنی است: دانشگاه تورین ایتالیا جزو پنج دانشگاه برتر این کشور و سه دانشگاه برتر در حوزه پژوهش است. این دانشگاه دارای ۶۷ هزار دانشجو است که از این میان، سه هزار دانشجو را دانشجویان خارجی تشکیل می‌دهد.

منبع حوزه
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.