خبری تحلیلی ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

راه اندازی وبسایت علمی تخصصی «فرقه‌های تشیع»

وبسایت «فرقه‌های تشیع» با صاحب‌امتیازی و مدیرمسئولی حجت‌الاسلام سجاد ساغری دانشجوی دکتری رشته فرقه‌های تشیع دانشگاه ادیان و مذاهب افتتاح شد.

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، حجت‌الاسلام سجاد ساغری، دانشجوی دکتری رشته فرقه‌های تشیع دانشگاه ادیان و مذاهب در گفت‌وگویی از اهداف و انگیزه‌ خود درخصوص راه‌اندازی سایت فرقه‌های تشیع گفت.

وی عنوان کرد: با توجه به شبهاتی که درباره فرقه‌های تشیع نزد برخی وجود دارد، با همکاری جمعی از دوستان تصمیم گرفتیم اطلاعات گوناگون در خصوص فرقه‌های تشیع و با اولویت فرقه‌های ضاله گردآوری و در اختیار علاقه‌مندان قرار دهیم.

حجت‌الاسلام ساغری افزود: این سایت که با آدرس feraghtashayyoe.ir در دسترس قرار دارد، هم‌اکنون تبدیل به مرجعی برای مراجعه دانشجویان و پژوهشگران و علاقه‌مندان به این حوزه شده است.

مدیر مسئول سایت فرقه‌های تشیع خاطرنشان کرد: از توصیه‌های مراجع و بزرگان به جامعه روحانیت و پژوهشگران، آگاه ساختن مردم از فرقه‌های ضاله و خرافی است و در این زمینه، سخن بسیار است لذا در این پایگاه می‌کوشیم به سؤالات مختلف مطرح در مورد فرق مختلف در ذهن مردم و علاقه‌مندان هست، پاسخ دهیم. از جمله این فرقه‌ها، بهائیت است.

وی با بیان اینکهکسانی که به این پایگاه اینترنتی مراجعه می‌کنند می‌توانند با تاریخ این‌گونه فرق آشنا شوند، افزود: می‌کوشیم که به‌روز باشیم و از وقایع و اخبار این فرقه‌ها عقب نمانیم؛ این مهم‌ترین برنامه ماست. چون فرقه‌های ضاله به‌روز هستند اما متأسفانه ما هنوز در غفلت هستیم.

گفتنی است، علاقه‌مندان می‌توانند علاوه بر پایگاه اینترنتی feraghtashayyoe.ir در شبکه‌های اجتماعی ایتا و اینستاگرام نیز مطالب این پایگاه را دنبال کنند.

روابط عمومی دانشگاه ادیان و مذاهب از کلیه اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه ادیان و مذاهب که با دغدغه‌های علمی خود در فضای اینترنت و فضای مجازی در حوزه ادیان و مذاهب فعالیت می‌کنند، دعوت می‌کند تا با معرفی خود در پایگاه اینترنتی دانشگاه ادیان و مذاهب به گسترش تعامل و همکاری علمی در حوزه ادیان و مذاهب کمک کنند. پایگاه اینترنتی دانشگاه ادیان و مذاهب آمادگی دارد تا نسبت به معرفی فعالیت‌های این عزیزان اقدام کند.

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.