خبری تحلیلی ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

برگزاری آیین بازگشایی کلاس های دینی یزد به صورت مجازی

کمیسیون دینی زرتشتیان استان یزد خبر از برگزاری آیین بازگشایی کلاسهای دینی یزد به صورت مجازی در روز پنجشنبه سوم مهر ماه داده است.

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، آیین بازگشایی کلاس های دینی استان یزد در سال جدید تحصیلی از ساعت ۸ شب، پنجشنبه سوم مهر ماه در سامانه آموزش مجازی دینی برگزار می شود.

موبد مهربان آفرین، فرنشین کمیسیون دینی زرتشتیان استان یزد بیان کرد: در هنگام تحویل کتابهای دینی، زمان برگزاری کلاسهای دینی و نشانی الکترونیک برگزاری کلاسها در اختیار خانواده ها قرار گرفته است و بر اساس همان برنامه کلاس ها آغاز خواهد شد.

وی درمورد برنامه های آیین بازگشایی کلاس های دینی افزود: این آیین در سامانه آموزش مجازی دینی و نرم افزار Adobe Connect برگزار می شود تا دانش آموزان و خانواده ها با برنامه های آموزشی سال جاری آشنا شوند. همچنین دکتر اسفندیار اختیاری، نماینده ایرانیان زرتشتی نیز از سخنرانان این مراسم خواهد بود.

گفتنی است بر اساس مصوبه کارگروه دینی و با توجه به همه گیری ویروس کرونا، در سال جدید تحصیلی کلاس های دینی به صورت مجازی (آنلاین) برگزار می شود؛ همچنین به همت گروهی از آموزگاران کلاس های دینی و پردیس علم و فناوری، محتوای آموزشی تمامی مقاطع تحصیلی به صورت ویدئو ضبط شده است، تا دانش آموزان بتوانند از آن بهره ببرند.

برساد

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.