تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در پی درگذشت امام جمعه اهل تسنن ارومیه

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی در پی درگذشت حاج ماموستا عبدالقادر بیضاوی امام جمعه اهل تسنن ارومیه پیام تسلیت صادر کرد.

به گزارش ردنا (ادیان نیوز)، حجت الاسلام سید مهدی قریشی، نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی در پی درگذشت حاج ماموستا عبدالقادر بیضاوی پیام تسلیتی صادر کردند.

در متن این پیام آمده است: خبر رحلت عالم فقید و روحانی  گرانقدر حاج ماموستا عبدالقادر بیضاوی امام جمعه  اهل سنت ارومیه که سال ها با تلاش و مجاهدت در راه نشر دین مبین اسلام و تحقق آرمانهای انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و وحدت عملی اقوام و مذاهب ، پس از تحمل رنج بیماری، دعوت حق را لبیک گفتند مایه تأسف و تأثر شد.

در بخش دیگر این پیام آمده است: اینجانب این ضایعه بزرگ و فقدان ایشان را خدمت جامعه اهل سنت به ویژه علمای منطقه و بیت آن مرحوم  تسلیت عرض می کنم.

در بخش پایانی این پیام آمده است: از درگاه ایزد منّان برای آن عالم فقید غفران الهی و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت می کنم.

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.