تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

کتاب سلوک حاج قاسم در پاکستان رونمایی می‌شود

در سالگرد سردار سلیمانی؛

ترجمه اردوی کتاب «رفیق خوشبخت ما» با موضوع بررسی شخصیت جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی به همت نمایندگی فرهنگی ایران در کراچی رونمایی می‌شود. 

به گزارش ردنا (ادیان نیوزاین کتاب که از تولیدات فرهنگی آستان قدس رضوی است، به مناسبت نخستین سالگرد شهادت سردار دلها به اردو ترجمه شده و فصول مختلفی همچون مراحل سیر و سلوک عارفانه شهید حاج قاسم سلیمانی، وصیت‌نامه آن شهید بزرگوار، خاطراتی که یا خود شهید نقل کرده یا همرزمانش از این شهید نقل کرده‌اند، را شامل می‌شود.

بهرام کیان، نماینده فرهنگی ایران در کراچی درباره ترجمه کتاب «رفیق خوشبخت ما» اظهار کرد: عنوان کتاب از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم قم در تاریخ ۱۸/۱۰/۱۳۹۸  انتخاب شده است، مقام معظم رهبری در بخشی از سخنرانی خود فرمودند: این بزرگوار (شهیدحاج قاسم سلیمانی)، این رفیق خوب و عزیز ما و شجاع ما و خوشبخت ما که رفت به ملکوت اعلی پیوست .

به گزارش سازمان فرهنگ و ارتباطات وی افزود: از این کتاب ارزشمند در سالگرد شهادت سردار شهید سلیمانی رونمایی خواهد شد تا مورد استفاده خیل عظیم دوستداران و عاشقان آن شهید بزرگوار در کشور پاکستان قرار گیرد.

به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.