تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
The news is by your side.

بهترین تئاتر کمدی تهران

نمایش کمدی زندان به صرف میرزاقاسمی کاری از مهدی شیخی که پر تماشاگرترین نمایش کمدی سال ۹۷-۹۸ نام گرفت. نمایشی که شما را به دهه ۴۰ هجری می‌برد با کمدین‌های جوان که در طول دو ساعت تماشای نمایش خنده شما قطع نخواهد شد و البته موزیکال بودن آن در ایجاد این فضای شاد بی‌تأثیر نیست.

این نمایش متعلق به گروه فرهنگی و هنری لبخند آفرینان است گروهی که ۱۳ سال مداوم است در زمینه نمایش‌های کمدی موزیکال فعالیت می‌نماید و می‌توان از فعالیت‌های این گروه هنری به اثرات (گنج قارون، گلوله‌ای برای چشم‌چران، بابا گلی به جمالت ۱ و ۲، من میخوام زن بگیرم، عصرانه لعنتی، باجناغ‌های کله‌پوک، ارث بابام، شوش مولوی جردن، خواستگارهای درپیت، دزدان دست و پا چلفتی و نمایش مذهبی شافع محشر، تئاتر کودک مزرعه ننه‌جون) اشاره کرد.

این گروه هنری پر کار که در فضای مجازی و اینترنت به‌صورت کاملاً حرفه‌ای مشغول فعالیت می‌باشند اخیراً با افتتاح سایت تخصصی فروش بلیط تئاتر کمدی به نام «لبخند آفرینان» (+) فعالیت رسمی خود را در این زمینه کلید زد.

پیشنهاد می‌شود اگر می‌خواهید دو ساعت بخندید و شاد باشید از نمایش‌های این گروه هنری بازدید نمایید.

به خواندن ادامه دهید

گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

این وب‌سایت برای بهبود تجربه شما از کوکی استفاده می‌کند. حدس می‌زنیم شما با این کار موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه