کشف اسلحه خانه‌ای خصوصی در تهران!

به گزارش ادیان نیوز، سرهنگ ابوالقاسم باقری شاد با اعلام خبر کشف مقادیری سلاح و مهمات از یک خانه قدیمی گفت: ساعت ۱۱:۲۰ روز شنبه، ماموران شهرداری منطقه ۷ تهران بزرگ، گزارشی مبنی بر کشف مقادیری سلاح و مهمات در خیابان شهید علی اکبری را به اطلاع سرکلانتری یازدهم پلیس پایتخت رساندند. 
 
او ادامه داد: با توجه به حساسیت موجود، رئیس کلانتری ۱۰۴ عباس آباد به همراه ماموران تخصصی، به آدرس مذکور اعزام شدند و پس از حضور در محل متوجه شدند کارگری به نام صفدر، در حین عملیات تعمیر ملکی در محل مذکور، با تعدادی مهمات جنگی دفن شده در این منزل برخورد کرده و ماموران ناحیه ۴ شهرداری منطقه ۷ را در جریان موضوع قرار داده است. 
 
سرکلانتر یازدهم پلیس پایتخت گفت: در جریان بازرسی از ملک مذکور، ماموران موفق شدند یک قبضه سلاح ژ۳ مستعمل زنگ زده که در اثر فرسودگی شماره بدنه آن نیز ناخوانا بود، به همراه ۳ قبضه کلت کمری فرسوده و شش عدد خشاب ژ۳ و ۳ عدد یوزی را کشف کنند. 
 
باقری شاد در پایان گفت: پس از انتقال مهمات و سلاح‌های کشف شده به کلانتری، ماموران با شمارش دقیق فشنگ‌های کشف شده متوجه شدند که تعداد دقیق فشنگ‌ها، ۱۲۰۱ فشنگ بوده که شامل ۶۶۸ فشنگ کالیبر ۴۵، ۱۵ فشنگ ژ۳ و ۵۱۸ فشنگ ۹ میلیمتری است؛ لذا پس از صورتجلسه اقلام به دست آمده، این مهمات در اختیار تیم چک و خنثی پلیس تهران بزرگ قرار گرفت.
منبع: تسنیم
شاید دوست داشته باشید