تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
The news is by your side.

گذرنامه اضطراری در مرز شلمچه صادر می‌شود

به گزارش ادیان نیوز، منصور بچاری گفت: در هماهنگی های صورت گرفته با مسئولان صدور گذرنامه، صحت صدور گذرنامه ۲۴ ساعته برای زوار حاضر در مرز شلمچه تائید شد که بر این اساس زئرانی که بدون داشتن گذرنامه به مرز شلمچه مراجعه کرده اند، می توانند در این خصوص اقدام کنند.
 وی، مدارک لازم برای اخذ فوری گذرنامه را همراه داشتن اصل شناسنامه، اصل کارت ملی، اصل کارت پایان خدمت هوشمند برای آقایان به همراه کپی این مدارک و همچنین داشتن دو قطعه عکس و ۷۵ هزار تومان وجه نقد عنوان کرد.
 بچاری ادامه داد: این حرکت در راستای تسهیل تردد برای مشتاقان زیارت اربعین حسینی که در مرز شلمچه حضور یافته اند ولی به دلیل نداشتن گذرنامه نتوانسته اند از مرز خارج شوند، صورت گرفته است.
 مسئول فرهنگی مسجد جامع خرمشهر تصریح کرد: این گذرنامه همانند دیگر گذرنامه های معتبر دارای اعتبار ۴.۵ ساله است و هیچگونه تفاوتی با آنها ندارد، فقط بنا بر نیاز زائران و سهولت تردد آنان با سرعت بیشتری صادر می شود.
منبع: مهر
به خواندن ادامه دهید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

این وب‌سایت برای بهبود تجربه شما از کوکی استفاده می‌کند. حدس می‌زنیم شما با این کار موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه