خبری تحلیلی ردنا (ادیان نیوز)
آخرین اخبار ادیان ایران و جهان، خبرهای دینی ارامنه زرتشتیان کلیمیان شیعه اقلیت‌های دینی و مذهبی و فرقه‌ها جریان‌‌های دینی

نخستین جشنواره موسیقی اقلیت‌های دینی برگزار می‌شود

نخستین جشنواره موسیقی اقلیت‌های دینی با همکاری انجمن زرتشتیان اصفهان، شورای خلیفه‌گری ارامنه‌ی اصفهان و جنوب ایران، انجمن کلیمیان اصفهان و انجمن کلیسای شرق آشوری برگزار می‌شود.

| زمان تقریبی مطالعه < 1 دقیقه |

به گزارش ردنا (ادیان‌نیوز)، نخستین جشنواره موسیقی اقلیت‌های دینی با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اصفهان و جوامع دینی اصفهان برگزار می‌شود.

انجمن زرتشتیان اصفهان، شورای خلیفه‌گری ارامنه‌ی اصفهان و جنوب ایران، انجمن کلیمیان اصفهان و انجمن کلیسای شرق آشوری شاهین‌شهر در برگزاری نخستین جشنواره‌ی موسیقی اقلیت‌های دینی همکاری می‌کنند.

برنامه‌ی جشنواره‌ی موسیقی شامل اجرای تک‌نوازی، اجرای هم‌نوازی و آواهای مذهبی می‌شود. هنرمندان هر یک از جوامع دینی آثار خود را برای شرکت در گزینش جشنواره به سرپرست جوامع خود بفرستند. هنرمندان زرتشتی برای دریافت آگاهی بیشتر و هماهنگی با انجمن زرتشتیان اصفهان به شماره ۳۶۲۵۶۳۶۷-۰۳۱ تماس بگیرند.

آثار ارسالی پس از گزینش از سوی هیات داوران، در مرحله اصلی جشنواره شرکت داده خواهد شد.

مهلت ارسال آثار از ۱۷ تا ۲۳ خوردادماه ۱۴۰۱ خورشیدی خواهد بود. ۲۸ خوردادماه آثار داوری شده و برگزیدگان معرفی می‌شوند. جشنواره موسیقی در اصفهان برگزار می‌شود.

جشنواره موسیقی اقلیت‌های دینی

منبع امرداد
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.

این وب‌سایت برای بهبود تجربه شما از کوکی استفاده می‌کند. حدس می‌زنیم شما با این کار موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه