به گزارش ادیان نیوز، روزنامه صهیونیستی جروزالم پست (Jpost)، طی گزارشی از آماده باش ارتش رژیم صهیونیستی در کرانه باختری خبر داد. آماده باش نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی پیرو کشته شدن “زیاد ابو عین” در حین تظاهرات مسالمت آمیز به دست ارتش اسرائیل و به خاطر ترس از تبعات و پیامدهای شهادت وی صورت گرفته […]

به گزارش ادیان نیوز، روزنامه صهیونیستی جروزالم پست (Jpost)، طی گزارشی از آماده باش ارتش رژیم صهیونیستی در کرانه باختری خبر داد.
آماده باش نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی پیرو کشته شدن “زیاد ابو عین” در حین تظاهرات مسالمت آمیز به دست ارتش اسرائیل و به خاطر ترس از تبعات و پیامدهای شهادت وی صورت گرفته است. “ابو عین” مسئول پرونده توسعه شهرک سازی اسرائیل در تشکیلات خودگردان بوده است.
در این خبر که تحت عنوان “نیروهای امنیتی در آستانه تشییع جنازه ابو عین در کرانه باختری، به حالت آماده باش درآمدند” منتشر شد، آمده است:  طبق گزارش یک رادیوی اسراییلی، در آستانه تشییع جنازه “ابو عین” نیروهای امنیتی در کرانه باختری، تمام طول روز و شب را در حالت آماده باش هستند.
 این روزنامه با تلاش برای سرپوش گذاشتن بر جنایت ارتش رژیم صهیونیستی نوشت: مرگ “ابو عین”، روز چهارشنبه در خلال تظاهراتی در نزدیکی روستای “ترمسعیا” اتفاق افتاده و علت این مرگ هنوز روشن نیست.
منبع: جام نیوز