به گزارش ادیان نیوز به نقل از روابط عمومي راديو معارف، شماره جديد نشريه الكترونيكي «معارف نامه» ويژه پرسمان‌هاي راديو معارف با عنوان «از دين بپرسيم1» (ويژه پرسمان خانواده) بر روي بستر وب منتشر گرديد. پانزدهمين شماره از معارف نامه كه به سلسله برنامه‌هاي ويژه خانواده مي‌پردازد؛ در ده بخش با موضوعاتي همچون «سبك و […]

به گزارش ادیان نیوز به نقل از روابط عمومي راديو معارف، شماره جديد نشريه الكترونيكي «معارف نامه» ويژه پرسمان‌هاي راديو معارف با عنوان «از دين بپرسيم1» (ويژه پرسمان خانواده) بر روي بستر وب منتشر گرديد.

پانزدهمين شماره از معارف نامه كه به سلسله برنامه‌هاي ويژه خانواده مي‌پردازد؛ در ده بخش با موضوعاتي همچون «سبك و فرهنگ زندگي»، «زن، خانه و خانواده»، «جايگاه و چگونگي مشاوره ديني»، «شادي و شادابي در خانواده» «ازدواج، طلاق و راهكارهاي كاهش آن» منتشر شد.

«معارف نامه» عنوان نشريه‌اي مجازي است كه همه ماهه به صورت الكترونيك و در قالب پادكست بر روي پايگاه اطلاع رساني راديو معارف ارائه شده و قابل دسترسي است. علاقمندان براي دسترسي به آخرين شماره و بايگاني شماره‌هاي گذشته اين نشريه مجازي مي‌توانند به صفحه ویژه «معارف نامه» در سایت رادیو معارف مراجعه كنند.

منبع : رادیو معارف