تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

دعوای گوگوش و ابی بر سر رفتارهای ناهنجار و پول +تصاویر

به گزارش ادیان نیوز، طی هفته گذشته چند کنسرت کریسمسی-لس آنجلسی[!] بطور جداگانه در آلمان، آمریکا و انگلیس برگزار شد که ظاهرا اتفاقات عجیبی در آنها رخ داده است.
لازم به توضیح است که خبر مربوط به کنسرت شهرام کاشانی در کاباره کلن آلمان را قبلا بازتاب داده شده. [اینجا]   
اما یکی از این کنسرت ها که به دلایلی از اهمیت بیشتری برخوردار بود، با جنجال و افتضاح بیشتری مواجه شد.
به گزارش رسانه ها، ظاهرا اجرای مشترک ابی و گوگوش در چند شهر علاوه بر آنکه با شکست در گیشه و بی اعتنایی مخاطبان همراه بوده، حرکات جلف و زننده ابی، کنسرت لندن را به حاشیه کشانده و گویا ناراحتی فائقه آتشین را در پی داشته است.
ابی در کنسرت مشترکش با گوگوش در لندن در حالت مستی کف سالن طاق باز دراز کشید حرکتی که باعث ناراحتی گوگوش شد
اما دیگر کنسرت این دو خواننده در لاس وگاس نیز حواشی مشابه یا بدتری داشته است.
بنابر گزارش ها، بلیط های این کنسرت گران فروش نرفته اند. گفته می شود از مجموع بلیط ها فقط ۳۰۰۰ عدد آن برای یک سالن ۱۲۰۰۰ نفری فروش رفته که از این نظر یک شکست برای کنسرت‌گذار محسوب می شود؛ در حالی که هزینه ای معادل ۴۰۰ هزار دلار در برداشته است.
از دیگر حواشی قابل توجه در این برنامه مبتذل، اختلاف بر سر عدم دریافت پیش پرداخت از سوی ابی و اعتراض وی به این مساله بوده است.
بنا بر اظهارات شاهدان عینی، ابتدا ابی برآشفته شده و می گوید: “چرا به خانوم گوگوش پول دادید و به من هنوز پول نپرداختید؟ اگر من پولم را دریافت نکنم روی صحنه حاضر نمی شوم.”
گوگوش که ظاهرا شریک شهرام شهرابی (کنسرت گذار) بوده، در واکنش به وی با ناراحتی پاسخ می دهد: “کی گفته من پولم را دریافت کرده ام؟”
این آبروریزی در نهایت با وساطت اطرافیان فیصله یافته و گوگوش و ابی روی صحنه می روند. جالب اینکه ابی برای جبران مافات روی صحنه بارها دست گوگوش را فشرده و می بوسد تا جایی که این خواننده زن در یک صحنه با عتاب به وی می گوید: «بسه دیگه چقدر…؟»
به گفته ناظران، این جمله ناجور به قدری بلند و واضح ادا شده که بسیاری از شرکت کنندگان سه ردیف جلو به خوبی صدای گوگوش را شنیده اند.   

شهرام شهرابی در بیمارستان
از سوی دیگر خبر می رسد در میانه دعوای گوگوش و ابی، شهرام شهرابی به عنوان کنسرت گذار -که به کلاهبرداری نیز شهرت دارد- سکته می کند چرا که هزینه ۴۰۰ هزار دلاری اجاره سالن ۱۲ هزار نفری نتوانسته حتی مخارج جاری اش را برگرداند.
البته کسانی که او را می شناسند می گویند این کار فیلم اوست تا از زیر بار تعهداتش فرار کند.
گفتنی است در کریسمس دو سال پیش نیز برخی‌ کنسرت های لس آنجلسی در لاس وگاس جنجال ساز و موجب آبروریزی شده بودند.

دعوا هنگام یکی از این کنسرت ها
منبع: جام نیوز
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.