تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

الهام چرخنده و حرکتی زیبا در تبلیغ حجاب برتر

به گزارش ادیان نیوز، الهام چرخنده گفت: «سازمان فرهنگی هنری بانوی زهرایی» در حال راه‌اندازی است و کسانی که می خواهند در عرصه های فرهنگی و هنری فعالیت کنند به آنها کمک خواهم کرد.
 الهام چرخنده بازیگر انقلابی سینما و تلویزیون در مراسم افتتاحیه اکران های دانشجویی جشنواره مردمی عمار اظهار داشت: جشنواره عمار فرصتی است که من برای اینکه با تأسی به حضرت سمیه (س) اولین بانوی شهید در تاریخ اسلام برای پیشبرد هنر ارزشی طی طریق کنم و نوید هنرمندان ارزشی را با باور انقلابی به فضای هنری کشور می دهم.
این بازیگر انقلابی سینما و تلویزیون تصریح کرد: الهام چرخنده ملقب به بانوی زهرایی پس از حدود یک سال و یک ماه از تولد جدیدش به مناسبت جشنواره عمار به نمایندگی از بانوان هنرمند و کسانی که در قلب خودشان اسم حضرت زهرا (س) را پرورش می دهند به اینجا آمده است. امیدوارم در فضایی که جبهه فرهنگی است بتوانم گام بردارم و همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند اعتلای سینمای کشور نیاز محسوسی است و همه باید دریابند که هنر سینما یک ضرورت محسوب می شود.
وی ادامه داد: خاصیت شهرت در تمام دنیا مخصوص سینما برای اشاعه فرهنگ های مختلف است و چه بخواهیم و چه نخواهیم مجبور هستیم آدم تر باشیم. سینما این قدرت را دارد که جامعه را به سمت امید، خلاقیت، اعتماد به نفس و ارزش های کشور ببرد و یا کاملا ضد آنها حرکت کند.
چرخنده با اشاره به اینکه حجاب و عفاف بخش کوچکی از فضائل حضرت زهرا (س) است، اظهار داشت: ایشان یک انسان کامل برای کائنات هستند و تمام تلاشم را می کنم که این روزها خلأهایی را که احساس می کنم با توجه به بخش علمی و تحقیقی و احکام حضرت زهرا (س) در بحث فرهنگی و هنری وارد کنم. خوشحالم که هنوز بیرق ایران در دستان مردان باغیرت و زنان با عفت است.
این بازیگر انقلابی سینما و تلویزیون ابراز داشت: به فاصله یک ماه و چهار روز که رهبر معظم انقلاب به من لقب زهرایی دادند سه هزار و ۹۰۰ نفر با کمک ما حاضر به استفاده از تاج بندگی یا چادر شدند. چقدر قضاوت آدم ها مهم است و بابت لایک ها چه چیزی را پرداخت می کنیم.
وی ابراز داشت: از شما دانشجویان به عنوان یک بانوی لر بختیاری و سینماگر به خاطر بخشی از زندگی ام عذرخواهی می کنم اما تازه شروع یک کار است. خلایی که در جامعه احساس می شود باید مورد بررسی قرار گیرد که آیا به یک هنرمند ارزشی فرصت و تریبونی داده شده است و امیدوارم این فضا به زودی فراهم شود.
چرخنده ابراز داشت: زمانی که در بیمارستان بودم کسی سراغ مرا نگرفت و تنها یک پیام به من رسید که کاش به جای پاشایی تو بمیری و من امروز شمشیر را از سر غلاف کشیدم و راه برگشتی نیست و بوی عطر حضرت زهرا (س) نه تنها خفه نمی کند بلکه آرامش می دهد.
وی با اشاره به اینکه جشنواره غیرت و عفت در کل دانشگاه های تهران کنار هم هست، گفت: سازمان فرهنگی هنری بانوی زهرای در دست اقدام بوده و کسانی که می خواهند در عرصه های فرهنگی و هنری فعالیت کنند به آنها کمک خواهم کرد.
منبع: خبرگزاری دانشجو
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.