خبری تحلیلی ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

استثمار خبرنگاران در «BBC فارسی»

به گزارش ادیان نیوز، این روزها «نفیسه کوهنورد» و «مهرداد فرهمند» در حالی نخستین سالگرد ازدواج خود را جشن می‌گیرند که در طول این مدت به دلیل استثمار کاری «بی‌بی‌سی فارسی»، به اندازه یک ماه نیز در کنار هم نبوده‌اند.
این موضوع سبب شد تا صدای اعتراض برخی از دوستان این‌دو نیز درآید و یکی از روزنامه‌نگاران روزنامه‌های اصلاح‌طلب در صفحه فیسبوک «نفیسه کوهنورد» نوشت: “… از روز ازدواج دو نفر از گزارشگران بی‌بی‌سی یک موضوع بدجوری فکرم رو مشغول کرده و اون اینکه این دوتا طفلکی که همش تو مناطق جنگی و بحرانی بودند سر جمع چند روز با هم زیر یک سقف زندگی کردند!! …”
نفیسه-کوهنورد-مهرداد-فرهمند-دوری

نفیسه-کوهنورد-مهرداد-فرهمند-دوری
پست یکی از دوستان «نفیسه کوهنورد»
پس از این بود که «نفیسه کوهنورد» و «مهرداد فرهمند» سکوت یک‌ساله خود را شکستند و با اعلام ناراحتی خود از دوری‌های طولانی از یکدیگر، گفتند که از مسئولان بی‌بی‌سی خواسته بودند تا این دو را به انگلیس برگرداند یا حداقل محل ماموریت هر دو آنها را در یک مکان قرار دهد، اما مسئولان این شبکه انگلیسی به این موضوع بی‌توجهی کرده، گویا برای آنها تأهل و زندگی مشترک کارمندانشان مهم نیست و تنها به دنبال هدف خود هستند.
«نفیسه کوهنورد» که از وضعیت کاری و حقوق ماهیانه خود نیز ناراحت بود، در یکی از نظرات نوشت: “خیالتون راحت، بر خلاف صدا و سیما بی‌بی‌سی کلا چیزی به اسم حق ماموریت نداره. یعنی فرقی نداره شما در دفتر بشینید کار کنید یا برید وسط میدان جنگ. آخر ماه همون حقوق رو می‌گیرید.”
نفیسه-کوهنورد—بی‌بی‌سی

نفیسه-کوهنورد---بی‌بی‌سی

نظر «نفیسه کوهنورد در صفحه فیسبوک خود»

گویا «بی‌بی‌سی فارسی» در راه رسیدن به اهداف دولت انگلیس، به مانند دولت استعمارگر و استثمارگر این کشور در طول سالیان طولانی، به عوامل خود از جمله «نفیسه کوهنورد» و «مهرداد فرهمند» نیز رحم نمی‌کند و بدون توجه به وضعیت زندگی آنها، به دنبال استثمار کامل این‌دو خبرنگار و گزارشگر خود است.
منبع: امپراطوری دروغ
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.