تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

عاقبت کشیش هتاک به قرآن کریم

به گزارش ادیان نیوز، «تری جونز» کشیش هتاک به قرآن کریم که به دلیل رفتارهای اهانت آمیزش تا مدتی در صدر اخبار قرار گرفته بود و اقدام به سوزاندن قرآن و تحریک احساسات مسلمانان سراسر جهان کرده بود، هم اکنون در فروشگاهی در «فلوریدا» در آمریکا مشغول فروش سیب زمینی سرخ کرده می‌باشد.
طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی «اسپوتنیک»، جونز در سال ۲۰۱۰ در نهمین سالگرد حملات ۱۱ سپتامبر تصمیم به سوزاندن قرآن گرفت و به همراه برخی از هوادارانش نسخه‌هایی از قرآن را سوزاندند و همین امر خشم مسلمانان سراسر جهان را برانگیخت.
تری جونز پیش‌تر بارها قصد خود برای قرآن‌سوزی را اعلام کرده بود و با برخورد مقامات آمریکایی هم مواجه نشده بود.
با اینحال بعد از جنجال‌هایی که در خصوص هتاکی به قرآن کریم به راه افتاد، این کشیش تندرو در فروشگاهی در فلوریدا مشغول به فروش سیب زمینی سرخ کرده شده است و یک پرچمی‌که عکس جونز به همراه دو شریک وی بر روی آن حک شده را بالای رستورانی در داخل فروشگاه برادنتون فلوریدا قرار داده بودند.
گزارش‌ها حاکی از آن است که مدیر فروشگاه بعد از پی بردن به گذشته جونز و میزان نفرتی که جامعه مسلمانان به این کشیش هتاک دارند، دستور داد که تصویر جونز به دلایل امنیتی از روی پرچم حذف شود.
با اینحال جونز به هیچ عنوان از اقدامات گذشته خود پشیمان نشده است و همچنان تأکید کرده است که به مبارزه علیه اسلام ادامه می‌دهد.
منبع: فارس
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.