تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

تهدیدهای سید حسن نصرالله دور از واقعیت نیست

به گزارش ادیان نیوز، رسانه های رژیم صهیونیستی همچنان در حال بررسی ابعاد سخنرانی اخیر سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان هستند.
سایت شبکه المنار نوشت: سید حسن نصرالله در سخنرانی خود به برخورداری حزب الله از سلاح های پیشرفته اشاره کرد که اسرائیل این سلاح ها را برهم زنندۀ توازن قدرت می داند؛ و رسانه های اسرائیلی نیز بیشتر به همین بخش از سخنرانی سید نصرالله پرداختند. 
بخش دیگری از سخنرانی سید نصرالله که باعث جلب توجه رسانه های رژیم صهیونیستی شده، احتمال ورود نیروهای حزب الله به منطقه “الجلیل” در شمال اراضی اشغالی ۱۹۴۸ در هر جنگ احتمالی است.
روزنامه “معاریو” به نقل از منابع نظامی نوشت: “گنبد آهنین در جنگ احتمالی اسرائیل با حزب الله، کمترین کارایی را خواهد داشت و نیروی هوایی در معرض خطر خواهد بود.”
معاریو افزود : “حزب الله لبنان نیروهای خود را در سوریه مستقیماً آموزش می دهد و آنها را کاملاً آماده می کند.”
این روزنامه صهیونیستی اعلام کرد: “اسرائیل به خوبی می داند که هزینه جنگ احتمالی اش با حزب الله ۳ برابر بیشتر از هزینه جنگ اخیر باریکه غزه خواهد بود .”
منبع: العالم
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.