تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

نقش صهیونیست‌ها در اهانت به ساحت رسول‌الله(صلی‌الله علیه و آله)

به گزارش ادیان نیوز، آیت الله “سید محمود هاشمی شاهرودی” در ابتدای درس خارج فقه خود با اشاره به تکرار جسارت های کشورهای غربی با تحریکات صهیونیست های خبیث نسبت به پیامبر اسلام(صلی الله علیه و آله)، تصریح کرد: صهیونیست ها دشمنان دیرین اسلام هستند، با این تفکر که آن ها غیر خودشان را بشر حساب نمی کنند و دیگران نزد آن ها مانند برده اند و این مبنای تفکر جریان صهیونیستی است.
وی اضافه کرد: همین اتفاق ها و کارهای شیطنت آمیز آن ها بود که در سابق مسیحیت را علیه اسلام شورانید و جنگ های ویرانگر صلیبی راه انداخته شد و امروز هم اصل تشکیل گروه های تکفیری با توطئه و برنامه ریزی آن ها ایجاد شده است.
وی ادامه داد: صهیونیست ها با ایجاد گروه های تکفیری و حمایت از آن ها قصد دارند چهره اسلام را در جهان تضعیف کنند، مقاومت اسلامی را در مقابل اسراییل غاصب تخریب و تضعیف کنند، بیداری اسلامی را تحریف و جایگاهی که اسلام با پیروزی انقلاب اسلامی در کل جهان و منطقه ایجاد کرده بود را مخدوش کنند.
آیت الله هاشمی شاهرودی گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، صهیونیست ها احساس خطر کردند و جریانات صلیبی را در آمریکا ایجاد کردند که مبنای آن بر دشمنی با اسلام است نه یهودیت که ضد مسیحیت بود و همه این تحریکات صهیونیستی و جریان امروز نیز همین است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: امروز بر دوش علمای جهان اسلام و حوزه های علمیه تکالیف سنگینی است که به مسائلی که مقاصد اصلی اسلام است و از آن به روح قرآن و اسلام تعبیر می کنیم، توجه کنند.
وی تاکید کرد: این مسائل نباید از نظر دور بماند و یا فراموش شود، چرا که آن ها تکالیف مهم تر و اولویت دارتر است.
منبع: ایرنا
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.