تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

واکنش قرائتی به اهانت نشریه فرانسوی

به گزارش ادیان نیوز، حجت‌الاسلام قرائتی خطاب به دانشجویان دانشگاه تهران گفت: به پیغمبر شما جسارت شده چه طرحی به ذهنتان می‌آید؟ طوری نشود که بگویند ما به پیغمبرشان فحش دادیم و آب از آب تکان نخورد!
حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی طی سخنانی با اشاره به اهانت نشریه فرانسوی در خصوص اهانت به پیامبر اکرم(ص) در دانشگاه تهران گفت: اینجا دانشگاه تهران است، شما هم دانشجو هستید، به پیغمبر شما جسارت شده، پنج دقیقه فکر کنید ببیند چه طرحی به ذهنتان می‌آید.
وی اظهار داشت: چون در دنیا همه‌جا به هم ارتباط دارد هرکاری بکنید روی سایت‌ها است فردا آن طرف کره زمین است. طوری نشود که بگویند ما به پیغمبرشان فحش دادیم آب از آب تکان نخورد، چطور است که اگر کسی به خود شما متلک می‌گوید چهارتا پاسخ می‌دهید. هجو به پیغمبر اکرم، باید جواب داده بشود. حالا مردم بعد از نماز (جمعه) راهپیمایی کردند و شعار دادند.
رئیس ستاد اقامه نماز تصریح کرد: دانشگاه تهران چه می‌کند؟ کاری کنید که برای دیگران امام باشید. قرآن می‌فرماید: «وَ اجْعَلْنا لِلْمُتَّقِینَ إِماماً»، کاری کنید که برای دیگران الگو باشید، کاری کنید فرهنگی، طرحی بدهید علمی، چون ممکن است چیزی به ذهن شما برسد که ما پنجاه ساعت هم فکر کنیم به ذهن ما نرسد، شما باشید چه می‌کنید؟
منبع: فارس
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.