اسلام آمریکایی و تشیع انگلیسی محصول اتاق های فکر دشمنان اسلام است

به گزارش ادیان نیوز، محمد نبی حبیبی دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در دیدار اعضای این حزب با حضرت آیت الله جوادی آملی، اظهار داشت : ماهیت حزب موتلفه اسلامی یک ماهیت مشخص و تعریف شده ایدئولوژیک است و ما به توصیه مقام معظم رهبری که در تعریف حزب مکررا فرمودند که حزب تشکیلاتی است که کار اصلیش تولید فکر و کانال کشی این مرکز فکری با آحاد مردم است بر آن بوده و هستیم که چنین باشیم.
حبیبی تصریح کرد: از همان ابتدای اسلام مقابله فکری با مبانی اسلامی شروع شده اما در حاضر صورت مسئله ضدیت با دین خدا با اشکال جدیدی ظاهر شده است و اتاق های خلق ایسم ها و تولید فکر همه دشمنان اسلام با یکه کردن ظرفیت های شیطانی خود در مقابل ما صف آرایی کردند قسمت مهمی از بازار نظریه پردازی، جولانگاه آن ها شده است.
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی بیان داشت: دشمنان امروز با استفاده از جدیدترین ابزار ارتباطی فرهنگی به دنبال تولید و توزیع محصولات جدید فکری ضد اسلامی و ایجاد تقابل مستقیم و انحراف در مفاهیم اصیل فکر اسلامی هستند .
وی افزود: اسلام آمریکایی، تکفیری، داعشی ،تشیع انگلیسی و در یک جمله اسلام تجدیدنظر شده همه از محصولات همان اتاق های فکردشمنان اسلام است .
حبیبی تاکید کرد: حوزه های علمیه دینی اسلامی و دانشگاه های ما علاوه بر مقابله کامل با اهداف ضد اسلامی دشمن که در واقع عمل تدافعی و انفعالی به حساب می آید و البته کار لازمی هم هست چاره ای جز حضور فعال مولد مبدع اثرگذار در این فضا را ندارند و ابداع اصطلاحاتی چون حزب مستضعفین عالم، مردم سالاری دینی، اقتصاد مقاومتی، شبیه خون، تهاجم، قتل عام و ناتوی فرهنگی که با ابتکار حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) صورت پذیرفته از مصادیق بارز فکری در دایره ابداع و تولید فکری است.
منبع: فرقه نیوز
اشتراک در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین اخبار به طور مستقیم به صندوق ورودی خود وارد اینجا شوید.
هر زمان می‌توانید مشترک شوید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.