تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

«عشق زیر رو سری» با طرح جلدی متفاوت تجدید چاپ شد

به گزارش ادیان نیوز، چاپ دوم کتاب «عشق زیر روسری» با طراحی جلد متفاوت از چاپ اول روانه بازار نشر شد.
این کتاب که در دسته ادبیات و رمان طبقه‌بندی می‌شود اثری است به قلم شلینا زهرا جان محمد که محسن بدره آن را به فارسی ترجمه کرده است.
«بهم میاد» و «مسجد پروانه» نیز دو عنوان کتاب دیگری است که از سوی نشر آرما و به واسطه محسن بدره روانه بازار کتاب شده است.
«عشق زیر روسری» داستان بخشی از زندگی دختری آسیایی‌الاصل در لندن است که به روش سنتی و المان‌های شرقی برای انتخاب همسر درگیر رسوماتی بسیار نزدیک به آنچه که در کشور ما نیز وجود دارد، است.
این کتاب را می‌توان در بخش اتوبیوگرافی دانست که نویسنده داستان زندگی خود را در پی یافتن عشق و همسفر زندگی در روزگار جوانی‌اش نوشته و در این مسیر به عشق حقیقی دست پیدا می‌کند؛ همان‌گونه که در ابتدای کتاب در جملاتی کوتاه از جک جانسون نقل می‌کند: «عشق کمترین پاسخ است برای بیشتر پرسش‌های دلم؛ این که چرا ما اینجاییم؟ و کجا می‌رویم؟ و چرا اینقدر سخت؟»
چاپ دوم این کتاب در ۳۳۶ صفحه و در قطع رقعی با قیمت ۱۳هزار تومان روانه بازار کتاب شده است.
علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند با شماره تلفن ۳۲۳۵۱۷۰۹-۰۳۱ تماس حاصل کرده و یا به پایگاه اینترنتی نشر آرما مراجعه نمایند.
منبع: فارس
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.