تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
The news is by your side.

کشف سلاح‌ های اسرائیلی در مخفیگاه های داعش

به گزارش ادیان نیوز، “خلف الطرموز” عضو شورای استان الانبار (غرب عراق) تأکید کرد: نیروهای ارتش و عشایر در شرق شهر “رمادی” (مرکز استان الانبار) سلاح های اسرائیلی و اروپائی کشف و ضبط کردند.
الطرموز به شبکه عراقی سومریه نیوز گفت: در عملیات پاکسازی منطقه “بوغانم” در شرق رمادی از عناصر داعش، یک قبضه قناصۀ ساخت اسرائیل و تعدادی اسلحۀ جدیدِ ساخت اروپا کشف شد.
وی خاطرنشان کرد: این سلاح ها با کمک سرویس های جاسوسی خارجی وارد استان الانبار شده است.
الطرموز با درخواست برای پاکسازی مسیر رمادی – هیت، اظهار داشت: پاکسازی مسیر رمادی – هیت برای رساندن مواد غذایی، سوخت و دیگر کمک های لازم به دست ساکنان منطقه البغدادی ( ۹۰ کیلومتری غرب الرمادی) بسیار ضروری است.
“صباح کرحوت” رئیس شورای استان الانبار دیروز (شنبه) اعلام کرد که عملیات بزرگی برای آزادسازی منطقه البغدادی از تروریست های داعش آغاز شده است .
کمیسیون امنیتی و دفاعی مجلس نمایندگان عراق در ژانویه ۲۰۱۵ اعلام کرده بود که مدارک موثق و تصاویر موجود نشان می دهد که هواپیماهای ائتلاف بین المللی مبارزه با داعش، تجهیزات و مواد غذایی برای داعش فرومی ریزند.
این کمیسیون با درخواست از دولت عراق برای پیگیری این مسأله، تأکید کرده بود که هواپیماهای آمریکایی و متحدانش در صورت ارسال کمک برای ترویستها، باید سرنگون شوند.
منبع: العالم
به خواندن ادامه دهید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.