تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
The news is by your side.

دلالی BBC برای زنای رایگان! +عکس

به گزارش ادیان نیوز، ترویج یک سبک زندگی بیگانه با فرهنگ و تمدن اسلامی-ایرانی در قالب هم‎خانگی زن و مرد بدون پیوند ازدواج که برخی رسانه‎ها به غلط آن را “ازدواج سفید” می‎خوانند، طی ماه‌های اخیر جزو پروژه‎های اصلی رسانه‎های دین‎ستیز بوده است.
این همزیستی زن و مرد بدون پیوند ازدواج، در واقع یک رفتار نامشروع می‎باشد که با زیر پا گذاشتن چارچوب‏‌هاى شرعی و عرفی، مسئولیت‏‌پذیرى مشترک را کاملا نادیده گرفته است. بحران زمانی به نقطه اوج خود نزدیک می‎شود که از این رابطه ویرانگر فرزندان نامشروع زاده شوند و بر بار تبعات منفی آن در اجتماع بیفزایند.
بنابراین به نظر می‎رسد بهتر باشد این نوع زندگی عاری از تعهد را که تنها به قصد لذت‎جویی شکل گرفته است، “زنای رایگان” بخوانیم.
عبارت “ازدواج سفید” را که جستجو می‌کنیم، متوجه می‎شویم که عبارت مزبور ابتدا توسط رسانه‌های بیگانه و دین‎ستیز مورد استفاده قرار گرفته است. البته علت این کار نیز مشخص است؛ تابوشکنی و عادی‌سازی روابط نامشروع و انحرافات اخلاقی.
بخش فارسی رسانه دولتی انگلیس (بی بی سی فارسی/BBCPersian) در این میان به‎عنوان یکی از اصلی‎ترین ترویج‎دهندگان این رابطه ویرانگر، ویژه‎برنامه‎ها و رپرتاژهای خبری متعددی را برای “زنای رایگان” تولید نموده و با همه توان برای تحمیل این سبک زندگی منحط به شهروندان ایرانی به میدان آمده است.

 منبع: جام نیوز
شاید دوست داشته باشید