تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
The news is by your side.

سری جدید «فرقه‌های سری» آماده‌ی پخش شد

به گزارش ادیان نیوز، اسماعیل حاج حیدری کارگردان مستند “فرقه‌های سری” در خصوص ساخت و پخش سری دوم این مجموعه گفت: این مجموعه به همان شیوه‌ی قبلی با حضور کارشناسان مذهبی و علمی ساخته شده است.

وی ادامه داد: تابحال این مستند از شبکه‌های مختلف سیما، از جمله شبکه ۱، مستند، خبر، چهار، العالم و شبکه‌های استانی پخش شده است.

حاج حیدری افزود: مستند “فرقه‌های سری” به زبان عربی و چندین زبان دیگر نیز دوبله شده است.

کارگردان فرقه‌های سری در مورد هدف عوامل سازنده‌ی این برنامه گفت: سری اول مقدمه‌ی خوبی برای این قسمت بود و هدف ما این است که این برنامه بهتر از سری اول بوده و بتواند مخاطب خودش را پیدا کند.

وی در خصوص سابقه‌ی کاری خود عنوان کرد: سالهاست که کار می‌کنم. در این مدت ۱۲-۱۰ سال، ایده‌ها و طرح‌های زیادی دارم که در فکر انجام آنها هستم و از نهاد‌ها و سازمانهای متعددی تقاضای کمک مالی داشته‌ام تا با کمک آنها بتوانم این طرح را به سرانجام برسانم.

اسماعیل حاج حیدری در پایان اظهار داشت: در کار قبلی سفر به خارج از کشور داشتیم و از آرشیو‌های خارج خرید کردیم. بنابر این اگر از لحاظ مالی تأمین باشیم و در مورد بودجه مشکلی نداشته باشیم می‌توانیم شاهد کارهای بهتری باشیم. چرا که مشکل فعلی و اصلی کمبود بودجه است.
منبع : باشگاه خبرنگاران

شاید دوست داشته باشید