تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
The news is by your side.

اف ۳۵ آمریکا در مقابل اس ۳۰۰ روسیه !

به گزارش ادیان نیوز، گزارشگر کانال یک تلویزیون رژیم صهیونیستی ادعا کرد: “در هفته ای که ایران برای خرید سامانه اس ۳۰۰ به خود می بالید، نیروی هوایی اسرائیل اقتدار خود را به نمایش گذاشت.”
وی افزود: “خلبانان اسرائیلی با استفاده از سامانه شبیه سازی پرواز اف ۳۵، خود را برای شیوه کار با جنگده اف ۳۵ که قرار است در اواخر سال ۲۰۱۶ به قرارگاه نظامی نیفاتیم تحویل داده شود آماده می کنند.”
این گزارشگر صهیونیست مدعی شد: “نیروی هوایی اسرائیل توانمندی خود را برای حمله احتمالی به ایران تقویت می کند.”
وی در ادامه ادعاهایش افزود: “تکنولوژی بکار رفته در این جنگنده امکان گریز آن را از موشک اس ۳۰۰ فراهم می کند.”
سرتیپ “لیهو هاکوهن” فرمانده قرارگاه هوایی نیفاتیم در این باره گفت: “سامانه پدافندی اس ۳۰۰ چالش سختی برای جنگنده های اسرائیلی تشکیل می دهد؛ نیروی هوایی اسرائیل خود را برای سناریوهای متعددی آماده می کند که سامانه اس ۳۰۰ از جمله آنها است.”
“ستیف اوفر” مدیر ارتقای جنگنده اف ۳۵ در این باره اظهار داشت: “سامانه اس ۳۰۰ برای رویارویی با جنگنده های اف ۳۵ طراحی شده است.”
گزارشگر کانال یک رژیم صهیونیستی در ادامه، خاطرنشان کرد: “جنگنده اف ۳۵ از سامانه راداری پیشرفته ای برخوردار است و می تواند از سامانه های پدافندی دشمن بگریزد. نیروی هوایی عرصه خود را برای دریافت نسل جدید جنگنده ها گشوده است. طی هفته های آینده تیمی از خلبانان و کارشناسان فنی برای گذراندن دوره آموزشی عازم آمریکا می شوند.
منبع: العالم
به خواندن ادامه دهید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

این وب‌سایت برای بهبود تجربه شما از کوکی استفاده می‌کند. حدس می‌زنیم شما با این کار موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه