شاهین نجفی چه چیزی را میپرستد؟!

 

به گزارش ادیان نیوز، شاهین نجفی را بی ارزش تر از آن میدانیم تا وقتی را صرف نوشتن درباره وی کنیم؛اما بر اساس وظیفه مطلبی کوتاه در خصوص کلیپ آخرین آهنگ منتشر شده وی میپردازیم

شاهـین نجفی در آخرین آهنگ خود اقدام به توهین های گستاخانه ای به مقدسات ادیان مختلف و نظام جمهوری اسلامی میکند اما نکته قابل توجه در این کلیپ حرکت هایی عجیب شاهین نجفی استکه قابل توجه میباشد

قبل از هر چیز بهتر است در مورد آلت پرستی بدانیم،آلت پرستی از مناسک هندوئیسم است. هندوها به خدایان زیادی معتقدند و فرقه‌های مختلفی دارند. از معروف‌ترین خدایان هندوئیسم برهما، ویشنو و شیوا است. شیوا بت چهار دست و در حال رقص است و نقش او فنا نمودن و احیای مجدد است. هندوها و بخصوص گروها یا رهبران هندوئیسم مانند «سای بابا»، «کریشنامورتی» و … آلت جنسی شیوا را که آن را لینگا یا نرینه می‌نامند با شکلی ویژه می‌پرستند.

نماد آلت در تایلند
نماد آلت در تایلند

آلت‌پرستان، آلت مردانه را نماد حیات‌بخشی، باروری و آفرینش می‌دانند و خالقیت برای آن قائلند. لذا در بیان فلسفه مذهب خود می‌گویند آلت تنها عامل حیات و زندگی است که حیات را به وجود آورده است و زندگی ما انسان‌ها به‌وسیله آن ادامه می‌یابد پس باید آن را گرامی داشت. برای این افراد، نمایش آلت مردانه نوعی نیایش و عبادت مذهبی تلقی می‌شود. نگاه قدسی به آلت در ژاپن، تایلند و سایر کشورهای تحت تأثیر آیین‌های هندو رواج دارد.

البته آلت‌پرستی منحصر در هندوئیسم نیست و بت‌پرستان و شیطان پرستان هم  از چنین مراسمی را به‌جا می‌آوردند که در شیطان پرستی به شرح زیر است:

این مراسم در هنگام عضویت یک عضو جدید به فرقه شیطان پرستی انجام می شود و به این صورت است که شخص جدید عریان شده و توسط کشیش کلیسای شیطان، یا همسر وی به پنج عضو بدن او بوسه زده می شود، یکی از این اعضا، آلت تناسلی اوست. به عقیده آنها این کار «باعث خیر و برکت او، تقدس او در بین شیطان پرستان، تشکر از وی به منظور عضو شدن و در نهایت قبولی فرد خواهد شد!» احترام بیش از حد این فرقه به عضو مخصوص تولید مثل، به این دلیل است که آنها هر چه در جهان وجود دارد را مدیون آلت تناسلی می دانند و معتقدند که می بایست نهایت لذت جنسی غیراخلاقی را در این دنیا ببرند.

و اما تعظیم  شاهین نجفی در برابر مجسمه آلت:

تعظیم نجفی در برابر مجسمه آلت

اما شایعات در مورد شیطان پرستی شاهین نجفی از زمان انتشار اهنگ اسم شر اعظم به زبان ها افتاد که شاهین نجفی در این آهنگ نیز به پرستش آلت اشاره کرده است؛که متن آهنگ و رمزگشایی آن به شرح زیر است:

متن زیر قسمتی از متن موسیقی شر اعظم است،

به اسم اعظم شر و چش سه و تن مانا
به تثلیث دو سر کوه مخفی وخط ناخوانا
به آلت مقدس حالت نامیر آتش
شر اعظم یاختو سینا رژی ناکی وناوش
لی یوادش کوخنی ربی سنی خوراتنو لهلی به عینی
تو تیری سیکس راخنا حنی لنا حونی ژرا عنی و عدی
مارح وت یارب زج هدجس
مارح وت یارب زج هدجس
مارح وت یارب زج هدجس
رمز گشایی این متن به اینگونه است:

به اسم اعظم شر و چش سه و تن مانا

اینجا خیلی واضح به نام شیطان و جانور سه چشم که در انجیل آمده و تن مانا یعنی اون روح جاویدان شیطانی اشاره میکند.

به تثلیث دو سر کوه مخفی وخط ناخوانا

تثلیث دو سر منطورش تثلیث دجال ،جانور آخر الزمان و فاحشه بزرگ در انجیله در برابر پدرفپسر روح القدس .جنگ این دو تثلییث در اورشلیم اتفاق می افتد که همان کوه مخفیه صیهون است با کتابی که فقط کسانی که به شیطان ایمان داشته باشند می توانند بخوانند طبق گفته ی انجیل

به آلت مقدس حالت نامیر اتش
آلت مقدس نماد شیطان پرستهاست منظور ابلیسک هست . یعنی زایش جاویدان ابلیس ک در فیلم ۶۶۶ هم اومده و آتش هم همان طور می دانید نماد شیطان پرستان است.

شر اعظم یاختو سینا رژی ناکی وناوش
 این حروف،متشکل از حروف ابجد هستند که رمز گشایی نشدند.

لی یوادش کوخنی ربی سنی خوراتنو لهلی به عینی
تو تیری سیکس راخنا حنی لنا حونی ژرا عنی و عدی
ایناجا میگه تو تیری سیکس یعنی ۳ تا شش.یعنیto three six و بقیه متن که هنوز رمزگشایی نشده است!
مارح وت یارب زج هدجس

و در نهایت این جمله که رمز این شعره:کافیه کل جمله رو بر عکس کنید :

سجده جز برای تو حرام!!!

و اما در شعر و محتوای این آهنگ نیز این اعتقاد که جهان مدیون آلت است به طور واضح به چشم میخورد.

در پایان لازم است از مخاطبان گرامی به دلیل انتشار تصاویر عذرخواهی کنیم؛نکات بسیاری دیگر در مورد این آهنگ وجود داشت که در این مطلب قادر به توضیح آن نیستیم…

شاید دوست داشته باشید