تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
The news is by your side.

پاپ کسانی که مرتکب سقط جنین شده اند را بخشید!

به گزارش ادیان نیوز، پاپ قصد دارد که مرتکبین یکی از گناهان کبیره را مورد عفو خود قرار دهد.

چندی پیش پاپ فرانسیس سال جاری را سال مقدس رحمت نامید و اعلام کرد که خداوند در این سال بندگان بیشتری را مورد رحمت خود قرار خواهد داد. اکنون واتیکان اعلام کرده که پاپ قصد دارد با اعزام کشیش هایی به مناطق مختلف جهان، مرتکبین برخی گناهان بزرگ را ببخشد.

بر این اساس، پاپ بیان داشته که کسانی که مرتکب سقط جنین شده اند را مورد بخشش خود قرار خواهد داد. سقط جنین در مسیحیت از گناهان بزرگیست که منجر به تکفیر می شود و کلیسا همواره مخالفت خود با سقط جنین را اعلام داشته است.

به گفته واتیکان کشیش هایی از طرف پاپ به کشورهای مختلف جهان سفر کرده و با زنانی که سقط جنین کرده اند دیدار می کنند. این کشیش ها از طرف پاپ این اجازه را یافته اند که مرتکبین این گناه بزرگ را مورد بخشش قرار دهند.

پاپ همچنین این بخشش خود را شامل حال پزشکان و پرستارانی که در انجام سقط موثر بوده اند کرده است. بدین ترتیب آنها نیز می توانند با مراجعه به نمایندگان پاپ، گناه خود را از بین ببرند.

پاپ و بخشیدن سقط جنین

منبع : جام نیوز

به خواندن ادامه دهید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.

این وب‌سایت برای بهبود تجربه شما از کوکی استفاده می‌کند. حدس می‌زنیم شما با این کار موافق هستید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید. پذیرفتن ادامه