به گزارش ادیان نیوز، منابع بلندپایه سیاسی و امنیتی در کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) دوشنبه فاش کردند که “یولی ادلیشتاین” رئیس کنست و”یوسف غریف” مسؤول امنیت کنست تصمیم گرفتند، حراست و محافظت از “ایلیت شاکید” وزیر جدید امور قضایی این رژیم را دوچندان کنند. به نوشته سایت خبری “رأی الیوم” این تصمیم پس از آن […]

به گزارش ادیان نیوز، منابع بلندپایه سیاسی و امنیتی در کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) دوشنبه فاش کردند که “یولی ادلیشتاین” رئیس کنست و”یوسف غریف” مسؤول امنیت کنست تصمیم گرفتند، حراست و محافظت از “ایلیت شاکید” وزیر جدید امور قضایی این رژیم را دوچندان کنند.
به نوشته سایت خبری “رأی الیوم” این تصمیم پس از آن اتخاذ شد که او در چندین صفحه در فیس بوک و تویتر، تهدید به مرگ شد
 علت این تهدیدها، اظهارات اخیر شاکید است که گفته بود: “فلسطینی ها، همگی باید بمیرند و ما باید خانه هایشان را برسرشان خراب کنیم.”
در یکی از صفحه های منتشر شده بر روی فیس بوک، تصویری از شاکید منتشر شده است که لباس نظامی نازی به تن دارد. کنار تصویر نوشته شده است: ایلیت شاکید، وزیر امور قضایی “اسرائیل” که خواستار نابودی ملتِ عربِ فلسطین شده است.
در یکی دیگر از پست ها، بخشی از اظهارات شاکید بازنشر شده است، که درباره فلسطینی ها می گوید: “همۀ این ها دشمن ما هستند و خون آنان مباح است، این مساله حتی بر مادران کشته هایشان هم صدق می کند، زیرا آن ها با گل، فرزندانشان را که به جهنم می رفتند، بدرقه کردند.”
ناظران سیاسی بر این باورند که شاکید با تصدی وزارت امور قضایی، یکی از دشوارترین دوره های تاریخی در نظام قضایی رژیم صهیونیستی را به وجود خواهد آورد؛ و قوانین و لایحه هایی برای سوء استفاده محافظه کاران تندرو صهیونیست به تصویب خواهد رساند.
منبع: العالم