داعش آخرین سد دفاعی صهیونیستها در برابر ایران

به گزارش ادیان نیوز، شبکه تلویزیونی المنار،روزنامه «اسرائیل هایوم» وابسته به بنیامین نتانیاهو تاکید کرد، داعش آنتی بیوتیکی برای اسرائیل و بعضی کشورهای عربی در برابر ایران و محور مقاومت است و اگر این گروه از بین برود آخرین سد دفاعی اسرائیل و بعضی کشورهای عربی در برابر ایران و محور مقاومت فروخواهد پاشید. بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل هم پیش از این تاکید کرده بود ایران هسته ای برای این رژیم، هزار برابر خطرناکتر از داعش است. موشه یعلون وزیر جنگ اسرائیل هم تبدیل شدن داعش به خطری برای این رژیم را بعید دانسته بود. عاموس یادلین رئیس سابق اداره اطلاعات نظامی اسرائیل هم تاکید کرد داعش در ده سال آینده خطر اساسی برای این رژیم نخواهد بود.
در ادامه این گزارش آمده است: موضع اسرائیل در حمایت از داعش شامل دیگر گروه های تکفیری به ویژه جبهه النصره هم می شود. روزنامه هاآرتص فاش کرد اسرائیل برای تضمین امنیت مرزهای منطقه اشغالی جولان به توافق هایی با جبهه النصره و دیگر گروه های مسلح رسیده است. محافل اسرائیلی همچنین نگرانی استفاده حزب الله از فناوری های جدید نظامی در جنگ با جبهه النصره در ارتفاعات قلمون هستند.
تزویکا یحزکالی کارشناس مسایل عربی کانال دهم اسرائیل گفت:«به این سلاح که باعث نگرانی اسرائیلی ها خواهد شد، توجه کنید. هواپیمای هجومی حزب الله به طرف اعضای جبهه النصره در سوریه شلیک می کند.»
گزارشگر المنار خاطرنشان کرد: رسانه های اسرائیلی برای بزرگنمایی اقدامات گروه های تکفیری در برابر ارتش های سوریه و عراق تلاش می کنند و تلفات و شکست های این گروه را پوشش نمی دهند.
منبع: وعده صادق
اشتراک در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین اخبار به طور مستقیم به صندوق ورودی خود وارد اینجا شوید.
هر زمان می‌توانید مشترک شوید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.