تحلیلی خبری ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

دلار های منافقین برای پر رونق کردن شوی ویلپنت ۹۴

به گزارش ادیان نیوز، منافقین هر ساله به مناسبت سالگرد ۳۰ خرداد۱۳۶۰(آغاز عملیات تروریستی در تهران) مراسمی را در پاریس ترتیب می‌ دهند و برای پرجمعیت نشان دادن این مراسم با روش‌ها مختلف به دعوت از پناهندگان، دانشجویان و حتی کارتن خواب‌های اروپایی در ازای پرداخت مقداری پول و غذا می ‌پردازند.
عوامل این فرقه برای کشاندن سیاهی لشگر به سالن ویلپنت همواره به روش های عجیب و غریب متوسل می شوند.
امسال قرار است که شوی تفریحی تبلیغاتی ویلپنت پاریس، یک هفته زودتر از سی خرداد برگزار شود. دستگاه تبلیغاتی رجوی از هفته ها پیش برنامه هایش را حول عوامفریبی، بزرگنمایی و دروغپراکنی در رابطه با سیرک تکراری و بازار مشترک رجوی با حضور حامیان بازنشسته اجاره ای و هواداران رنگارنگ کرایه ای به پیش می برد. البته ماهیت شیادی و شعبده بازی رجوی برای خودی و بیگانه عیان است. خیمه شب بازی و آب در هاون کوبیدن رجوی بار دیگر تکرار می شود و چیزی نیست جز مرحم و مسکنی بر درد لاعلاج فرقه بدبخت و آواره رجوی که نه شهامت اعتراف و انتقاد از خود دارد و نه ذره ای غیرت و شرافت تا به این خیمه شب بازی های مسخره خاتمه دهد و ثروت باد آورده اش را حیف و میل ننماید.
رجوی، طبق معمول با طرح و ترفندهای مختلف و رایج، جمعی را با وعده حل مسئله پناهندگی و عده ای را به صرف شام و شیرینی با بسته ی تفریح، دسته ای را با وعده سرخرمن و حامیان و لابیان آمریکایی- اسرائیلی را با پرداخت مبالغ کلان دلار و یورو به پاریس می کشناد تا ساعتی برایش کف زنند و هلهله سر دهند، مریم، مریم گفتن سیاهان آفریقایی و گدایان بنگالی، حسابی دخل رجوی را می آورد و کیسه اش را از دینار و درهم عربی خالی و تهی می کنند. بیچاره ها چکار کنند وقتی دستشان به ایران نرسد و هیچ ایرانی و آریایی برایشان تره خرد نکند و کف نزند، معلوم است که از فرط ذلت و استیصال دست به دامن سیاه جامگان داعشی و رقاصان مراکشی می شوند.
سالهای قبل عوامل فرقه برای شلوغ کردن مراسمشان از طرفداران اجاره ای استفاده می کردند. بدین معنی که با پردخت هزینه های ایاب و ذهاب به متقاضیان پناهندگی از کشورهای آفریقایی و گاها دانشجویان اروپای شرقی و تحت عنوان شرکت در یک همایش حقوق بشری و و عده تور تفریحی در پاریس عده ای غیر ایرانی را به ویلپنت، محل برگزاری مراسم می کشاندند و به شکل مضحکی سعی می کردند وانمود کنند آنها طرفدار فرقه مجاهدین خلق هستند!
عاقبت ایران ستیزی، خیانت، جنایت، خشونت و ترور و بیگانه پرستی همین است، حتی برای سیاهی لشگر هم محتاج بیگانگان می شود. رجوی به روزی افتاده است که با اجیر کردن سیاهی لشگر از ایل و قبایل بدوی و نیمه وحشی آفریقای جنوبی تا سواحل قناری، اتباع افغانی و فقرای سنگالی، مراسم جشن و عزایش را برگزار می کند، جای ایرانیان همیشه خالی است، چون رجوی از اصل بریده و از عزت و احترام ایرانیان محروم و معزول است.
پیام مریم قجر در شوی شنبه بازار ویلپنت مخاطب و شنونده ایرانی ندارد، طبق معمول باز عده ای گدا و گرسنه سومالیایی و دانشجویان لهستانی حضور دارند که بین آنها و رجوی بر سر پول و پذیرایی، وعده داده شده با هتل چند ستاره اختلاف و بگو و مگو بالا می گیرد.
البته فراموش نکنید که به فاصله یک هفته یا بیشتر از برگزاری شوی ویلپنت برنامه همیاری سیمای ذلیل شده ی رجوی برگزار خواهد شد تا خلاءِ مالی دلاری به وجود آمده در اورسوراواز را پر و ترمیم نمایند. گدایی بعد از ولخرجی از شیوه و شگردهای رندانه رجوی و هیئت همراه اوست.
به روال معمول افراد جداشده نیز خود را به محدوده ی ویلپنت می رسانند تا از نزدیک شاهد نمایش سیرک مریم قجر و پایکوبی رنگین پوستان باشند. واکنش رجوی به حضور جداشده ها در ویلپنت دیدنی است، هیچ بعید نیست که امسال کار به درگیری و سرکوب بکشد و اراذل و اوباش وابسته به مریم قجر عده ای را به خاک و خون بکشند، چون احتمال می رود که عده ای از تروریست های انتحاری داعش و رفقای بعثی نیز دعوت شده باشند که واقعاً خطرناک اند.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی رجویسم
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.