خبری تحلیلی ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

دستگیری یک تیم تروریستی توسط وزارت اطلاعات ‎

به گزارش ادیان نیوز، با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) اعضای یک تیم نظامی تروریستی که برای اقدامات خرابکارانه وارد ایران شده بودند دستگیر شدند.
در اعترافات افراد دستگیر شده مشخص شد این افراد قصد داشتند با توجه به وقایع هتل تارا در شهرستان مهاباد، به منظور عملیات ایذایی و انفجار برای گسترش بحران، ترور و کشته‌سازی و انتساب آن به نظام جمهوری اسلامی ایران افکار عمومی را بر علیه نظام تحریک کنند و به همین منظور وارد کشور شده بودند.
با یاری خداوند این افراد قبل از هرگونه اقدامی شناسایی و توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات دستگیر شدند. از این تیم چهار نفره مقادیری سلاح و مهمات جنگی کشف و ضبط شد.
به گزارش خبرگزاری ها از ارومیه، ۱۳ اردیبهشت ماه امسال کارمند دختر هتل تارا در مهاباد از طبقه چهارم این هتل به دلیل نامعلوم سقوط کرده و پیرو همین اتفاق تعدادی رسانه‌ بیگانه از فرصت سوء‌استفاده کرده و بهره‌برداری‌های سیاسی از این موضوع کردند و در این راستا ۱۷ اردیبهشت ماه امسال جوانان مهابادی با به آتش کشیدن این هتل برای ساعاتی رفت‌ و آمد در اطراف هتل تارای مهاباد را برای مردم دشوار کردند که با روشنگری مسئولان استانی در این زمینه، اوضاع به حالت عادی برگشته است.
منبع: فارس
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.