خبری تحلیلی ردنا (ادیان نیوز)
جدیدترین خبرهای دینی امروز و اخبار ادیان تازه‌ترین خبرهای مذهبی مذاهب و فرقه‌ها، جدیدترین مطالب و مقالات ادیان مذاهب جریان‌‌های دینی فرقه‌های مذهبی ایران و جهان

ترک گناه در عمل و اعتقاد بزرگ‌ترین ویژگی‌ آیت‌الله بهجت بود

به گزارش ادیان نیوز، مراسم بزرگداشت مقام آیت‌الله محمد تقی بهجت فقیه و عارف معاصر ایرانی، در سالروز وفات ایشان، در لبنان و به همت مقاومت اسلامی برگزار شد و سید حسن نصرالله در آن سخنرانی کرد.
دبیر کل حزب‌الله لبنان در ابتدا به انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و گفت، پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، فضای جدیدی مقابل مسلمانان و جوانان باز شد که تا پیش از این شناخته شده نبود.
وی در ادامه به تمجید از شخصیت آیت‌الله بهجت پرداخت و گفت، ترک گناه در اعتقاد و عمل، بزرگ‌ترین ویژگی او بود.
نصرالله درباره شیوه و اسلوب ایشان، اصالت اسلامی را یکی از ویژگی‌های مهم آن دانست که هیچ مطلب یا مورد خارج از اسلام در سخنان ایشان نبود.
دبیر کل حزب الله ، اختصار، خلاصه‌گویی و بیان معانی با کلمات اندک و ساده و همچنین وضوح و عدم ابهام و عدم پیچیدگی در سخنانی را که همه مردم آن را می‌فهمیدند، ویژگی دیگر وی دانست.
سید حسن نصرالله در پایان سخنان کوتاه خود، با تشکر از کسانی که همایش مذکور را برگزار کردند، گفت که برگزاری چنین همایشی گامی مهم برای شناساندن آیت‌الله بهجت، افکار و اسلوب ایشان است.
منبع: خبرگزاری فارس
به خواندن ادامه دهید
گفت‌وگو درباره مطلبی که خواندید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود.