به گزارش اديان نيوز،‌ مراسم تشييع پيکر شهداي گمنام امروز با حضور اقشار مختلف مردم از ميدان بهارستان تا معراج شهدا برگزار شد.   اين مراسم با حاشيه هاي ديدني همراه بود که قاب عکاس هاي خبري تنها گوشه اي از آن‌را پوشش داد.   در ميان شور و حال معنوي مردم شرکت کننده در […]

به گزارش اديان نيوز،‌ مراسم تشييع پيکر شهداي گمنام امروز با حضور اقشار مختلف مردم از ميدان بهارستان تا معراج شهدا برگزار شد.
 
اين مراسم با حاشيه هاي ديدني همراه بود که قاب عکاس هاي خبري تنها گوشه اي از آن‌را پوشش داد.
 
در ميان شور و حال معنوي مردم شرکت کننده در مراسم تشييع شهداي گمنام، دست نوشته ها و پلاکاردهايي که توسط آنها حمل مي شد حاوي نکات جالب و در برخي موارد قابل تاملي بود؛ دست نوشته هايي که با تاسي به 175 غواص شهيد و فضاي فعلي کشور و مذاکرات هسته اي رنگ و بوي خاصي گرفته بود.
 
پلاکاردهاي در دستان مردم امروز تنها يک پيام براي مسئولان و تيم مذاکره کننده هسته اي کشورمان داشت، «مقاومت در برابر دشمنان»؛ پيامي که مخابره آن به داخل و خارج نه به وسيله پلاکارد و دست نوشته که از شعارهاي «هيهات من الذله» کاملا مشخص بود.
 
«خون شهيدان ما قابل اکسيد نيست» ، «عزت ما قابل مذاکره نيست حتي اگر دست هايمان بسته باشد» ، «تحريممان کنند، تهديدمان کنند/ لب تشنه جان دهيم، سازش نمي کنيم» ، «اين سند جنايت کدخداست» و چندين دست نوشته و پلاکارد ديگر در دستان مردمي بود که مي خواستند ثابت کنند که هنوز در برابر فشارهاي دشمن مقاوم هستند.
 
در ادامه پيام هاي روشن تشييع کنندگان شهدا و 175مظلوم غواص را در قالب تصاوير مردمي و عکاسان خبري مي بينيد:
منبع: فرهنگ